REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy polski serial Rojst od Showmaksa to będzie mocna rzecz! Mamy pierwszą zapowiedź

Showmax szykuje polski serial oryginalny z doborową obsadą. W rolach głównych wystąpią w nim Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Właśnie doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi produkcji Rojst.

21.07.2018
20:04
rojst showmax
REKLAMA
REKLAMA

Rojst przeniesie widzów do lat 80. ubiegłego stulecia. Polska nie otrząsnęła się jeszcze ze stanu wojennego, a tymczasem lokalnej społeczności w południowo-zachodniej części Polski przyjdzie się zmierzyć z nowymi problemami. Dochodzi tam do brutalnego zabójstwa. Ofiarami są działacz partyjny i prostytutka. Ale to nie koniec.

W tym samym czasie dochodzi również do zabójstwa pary nastolatków.

Sprawą z racji swojego zawodu zainteresowany jest Witold Wanycz, miejscowy dziennikarz pracujący w lokalnej prasie. Poza tym własne śledztwo w tej sprawie prowadzi inny młody dziennikarz, Piotr Zarzycki, kolega Wanycza z tej samej gazety, będący synem wpływowego członka partii. Młody mężczyzna coraz bardziej zagłębia się w sprawę, która wciąga go niczym bagno.

Tytuł serialu, Rojst, znaczy tyle co właśnie mokradła, grząski, podmokły teren.

REKLAMA

Showmax Polska udostępnił dzisiaj pierwszą krótką zapowiedź serialu Rojst. Premiera produkcji została zapowiedziana na 19 sierpnia tego roku.

Oprócz Seweryna i Ogrodnika w produkcji wystąpią m.in. Magdalena Walach, Zofia Wichłacz i Piotr Fronczewski. Reżyserem serialu jest Jan Holoubek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA