REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Roksa zamknięta. Serwis z ogłoszeniami erotycznymi zawiesza działalność. Dlaczego?

To już koniec portalu Roksa.pl? Na stronie pojawiła się informacja, że serwis zawiesza działalność. Nie podano jednak powodu takiego stanu rzeczy.

26.11.2021
16:43
roksa.pl koniec erotyka serwis
REKLAMA

Roksa.pl zawiesza działalność. Znacie ten portal, nie? Znacie! Znaczy, nie podejrzewamy, że kiedykolwiek z niego korzystaliście, ale na pewno jakiś znajomy znajomego opowiadał wam, co tam można znaleźć. A było tego sporo. W końcu to serwis z ogłoszeniami towarzyskimi i anonsami erotycznymi.

REKLAMA

Tak, tam można było znaleźć partnerkę na przygodny seks, bądź dłuższą relację. Jak to wyglądało? Jeśli nie wyjaśnili wam tego znajomi znajomych, to na pewno się domyślacie. Nic dziwnego, że portal od dawna wzbudzał kontrowersje.

Roksa.pl - koniec popularnego portalu

Blady strach na wszystkich użytkowników Roksy padł w 2019 roku. Wtedy mogło się okazać, że jednak z serwisu korzystają nie tylko ci mityczni znajomi znajomych. Portal padł bowiem ofiarą ataku hakerskiego i według doniesień doszło do wycieku danych.

Prócz tego incydentu, serwis funkcjonował sobie raczej w szarej strefie i nikomu nie przeszkadzał. No prawie. Bo teraz zawiesił działalność. Nie wiadomo jednak do końca, z jakiego powodu.

Roksa.pl - czemu portal zawiesza działalność?

Pod adresem Roksa.pl kryje się teraz jedynie plansza informacyjna z napisem głoszącym, że dalsze świadczenie usługi nie może być realizowane. Dowiemy się z niej również, że szczegółowe wyjaśnienia otrzymamy tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

REKLAMA
 class="wp-image-1842640"
Roksa.pl - koniec działalności

Być może za portal wzięły się służby porządkowe. Takich domysłów w internecie nie brakuje. Z tego względu konkurencja już zapewne drży ze strachu. Na razie jednak alternatyw nie brakuje. Ale niech znajomi znajomych śpieszą się z nich korzystać, bo zaraz podobne portale mogą podzielić los Roksy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA