REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Agrorozrywka wraca na antenę TVP1. 5. sezon Rolnik szuka żony rusza dziś wieczorem

Kto by pomyślał, że program Rolnik szuka żony tak bardzo spodoba się widzom. A spodobał się na tyle, że TVP1 rozpoczyna dziś wieczorem emisję 5. sezonu programu.

02.09.2018
12:53
Rolnik szuka zony
REKLAMA
REKLAMA

Rolnik szuka żony doczekał się grona wiernych widzów, którzy zapewniali stacji TVP1 rekordowe oglądalności. Nic dziwnego, że publiczny nadawca nie ma ochoty rezygnować z formatu i serwuje kolejny, piąty już sezon produkcji.

Rolnik szuka żony - o co chodzi?

Program nadawany przez TVP1 od maja 2014 r. jest polską wersją formatu The Farmer Wants a Wife, należącego do FremantleMedia. Bohaterami reality show są niezamężni rolnicy, poszukujacy swojej drugiej połówki. W odcinku pilotowym przedstawiane są sylwetki kandydatów, zainteresowane panie piszą do nich listy. Z grona wybierana jest piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów. Spośród zgłoszeń typowane są kandydatki, z którymi rolnicy umawiani są na randki.

Odcinek zerowy piątego sezonu wyemitowany został kilka miesięcy temu. Znamy zatem już 5 rolników, którzy wezmą udział w programie:

  • Łukasz, 35 lat, województwo warmińsko-mazurskie
  • Grzegorz, 30 lat, województwo podlaskie
  • Krzysztof, 29 lat, województwo mazowieckie
  • Marek, 46 lat, województwo zachodnio-pomorskie
  • Jan, 58 lat, województwo łódzkie

Program Rolnik szuka żony zdobył 2 Telekamery Tele Tygodnia (w 2015 i 2017 r.) w kategorii Program rozrywkowy.

REKLAMA

Rolnik szuka żony - gdzie obejrzeć?

Kolejne odcinki programu emitowane są przez stację TVP1  niedzielę, 0 21:15. Pierwszy odcinek 2 września 2018 r. Reality show można także oglądać na vod.tvp.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA