REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Uczestnik "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustwa. Ostrzegł internautów

Konrad Krzywicki z 9. edycji "Rolnik szuka żony" zdradził swoim fanom, że padł ofiarą oszustwa. Uczestnik miłosnego programu TVP wyznał, że ktoś podszywa się pod niego na popularnej aplikacji randkowej, prowadząc rozmowy z kobietami w jego imieniu.

27.02.2023
18:14
Uczestnik "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustwa. Ostrzegł internautów
REKLAMA

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" w momencie wzięcia udziału w show, przestają być anonimowi. Czasem popularność bywa dla nich bolesna, gdyż prowokuje obcych ludzi, aby uprzykrzyć życie telewizyjnym ulubieńcom. Przekonał się o tym Konrad Krzywicki z 9. edycji programu TVP. Uczestnik "Rolnika", który obecnie tworzy związek z Zuzą, poznaną w programie, poinformował swoich fanów, że padł ofiarą oszustwa.

REKLAMA

Uczestnik "Rolnik szuka żony" został oszukany. Ostrzegł swoich fanów.

Jak się okazuje, na popularnej aplikacji randkowej Tinder ktoś podszył się pod Konrada, zakładając profil randkowy z jego zdjęciami i prowadząc w jego imieniu konwersacje z użytkowniczkami Tindera.

Uwaga! Ktoś założył konto na Tinderze z moim zdjęciem i imieniem i się podszywa, wypisując do ludzi pod moim adresem. Żadnego konta tam nie mam! - napisał uczestnik 9. edycji "Rolnika" w mediach społecznościowych, uspokajając tym samym swoich fanów, jakoby będąc w związku, szukał szczęścia na Tinderze.

REKLAMA

W 9. edycji "Rolnika szczęście uśmiechnęło się aż do pięciu par

W 9. edycji "Rolnik szuka żony" szczęście uśmiechnęło się do pięciu par. Uczucie pod okiem kamer narodziło się u Klaudii oraz Valentyna, Michała i Adrianny, Tomasza K i Katarzyny oraz Tomasza R. i Justyny. Konrad Krzywicki znalazł miłość nieco później. Jego wybranką okazała się Zuzanna Skrobot, odrzucona kandydatka Mateusza. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA