REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun filmu Roma pokazuje mniej znane oblicze Meksyku. Produkcja pojawi się w Netfliksie

Zobaczcie zwiastun filmu Roma. Najnowsze dzieło reżysera i scenarzysty Alfonso Cuarona już teraz zachwyca pięknymi kadrami i intrygującą oprawą muzyczną.

13.11.2018
16:31
roma netflix
REKLAMA
REKLAMA

Choć oficjalna premiera filmu Roma odbędzie się w grudniu, obraz zdążył już zachwycić wielu widzów. Nagrodzony Złotym Lwem na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji produkcja Alfonso Cuarona opowiada o Cleo (Yalitza Aparicio), młodej służącej pracującej w zdominowanej przez klasę średnią dzielnicy Roma w Meksyku.

Monochromatyczny obraz zachwyca swoją delikatnością i dbałością o szczegóły. W zwiastunie słyszymy też przejmującą warstwę muzyczną.

Mówi się, że to najbardziej osobisty obraz, jaki kiedykolwiek zrobił Cuaron. Odwołuje się w nim do własnego wychowania i trudnych czasów lat 70., pełnych zmian, w tym hierarchii społecznej.

Alfonso Cuaron urodził się w 1961 roku w Meksyku. Na koncie ma takie filmy, jak Ludzkie dzieci, I twoją matkę też czy Grawitacja, nagrodzona siedmiona Oskarami.

REKLAMA

Roma: Netflix - premiera w grudniu 2018 r.

Film Alfonso Cuarona obejrzymy w serwisie Netflix oraz w wybranych kinach. Niestety dokładna data premiery ani szczegóły dotyczące miejsc, w których film zostanie wyświetlony, nie są jeszcze znane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA