REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Hilary Swank w zwiastunie serialu sci-fi. Premiera „Rozłąki” już we wrześniu na Netfliksie

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun serialu science fiction „Rozłąka”. Hilary Swank wciela się w nim w astronautkę, która zostawia swoich najbliższych i rusza na wyprawę na Marsa. Premiera na platformie Netflix już we wrześniu.

07.07.2020
17:04
Rozłąka away netflix serial Hilary Swank
REKLAMA
REKLAMA

W krótkim, zaledwie czterdziestosekundowym wideo, które właśnie pojawiło się w sieci widzimy, jak bohaterka grana przez Hilary Swank wyraża swoją tęsknotę za najbliższymi. Samotność w kosmosie, trudne relacje z pozostawionymi na Ziemi krewnymi i problemy z dogadaniem się ze współpracownikami będą głównymi tematami podejmowanymi przez twórców nowego serialu science fiction. Produkcję zobaczymy już całkiem niedługo.

Rozłąka - teaser:

O czym opowie nowy serial sci-fi Netfliksa?

W oficjalnym opisie fabuły czytamy, że „Rozłąka” to:

nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. Amerykańska astronautka, Emma Green (Hilary Swank), dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane. Rozłąka to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu.

Główna bohaterka jest byłą pilotką Marynarki Wojennej. Jest uparta, empatyczna i inteligentna. Dowodzi ona wyprawą na Marsa, w której udział biorą również rosyjski kosmonauta i inżynier Misha Popov, botanik Kwesi, indyjski pilot Ram i chemiczka Lu. Wszyscy oni mają własny bagaż emocjonalny i rozłąka z pozostawionymi na Ziemi najbliższymi będzie mieć coraz większy wpływ na ich wspólną relację.

REKLAMA

Prócz Hilary Swank w serialu występują m.in. Josh Charles, Talitha Bateman, Mark Ivanir, Ato Essandoh, Ray Panthaki, Vivian Wu i Monique Curnen. Producentami wykonawczymi są natomiast showrunnerka Jessica Goldberg, Matt Reeves, Jason Katims, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan, Andrew Hinderaker, Jeni Mulein i Michelle Lee.

Premiera „Rozłąki” 4 września 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA