REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Strzelanina w szkole średniej w najnowszej produkcji Netfliksa. Sprawdź zwiastun serialu „Ruchome piaski”

W sieci pojawił się zwiastun serialu „Ruchome piaski” od platformy Netflix. Produkcja opowie historię tajemniczej strzelaniny w prestiżowej szkole na przedmieściach Sztokholmu.

27.03.2019
10:50
ruchome piaski
REKLAMA
REKLAMA

Serial powstał na kanwie powieści Malin Persson Giolito pt. „Störst av allt” (polska wersja „Ruchome piaski” wydana w 2017 roku przez wyd. Czarna Owca). Książka okazała się bestsellerem, została uznana najlepszą szwedzką powieścią kryminalną 2016 roku. 

Akcja serialu „Ruchome piaski” dzieje się na przedmieściach Sztokholmu. Pewnego dnia w jednej z bogatych szkół średnich dochodzi do okrutnej strzelaniny.

„Ruchome piaski” - zwiastun:

Oskarżona o morderstwo zostaje przeciętna licealistka, Maja Norberg. Nikt nie spodziewałby się po pochodzącej z klasy wyższej dziewczynie tak okrutnych zachowań. W międzyczasie na jaw wychodzi wiele tajemnic oraz informacje na temat związku Mai z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjną rodziną.

W serialu „Ruchome piaski” w rolę Mai wcieliła się Hanna Ardéhn, natomiast Felix Sandman zagrał jej przyjaciela Sebastiana. Za reżyserię odpowiadają Per-Olav Sørensen i Lisa Farzaneh. Scenarzystką serialu jest Camilla Ahlgren, znana dzięki pracy przy popularnych produkcjach telewizyjnych takich jak „Most nad Sundem” czy „Marcella”.

REKLAMA

Malin Persson Giolito zadebiutowała w 2008 roku powieścią „Dubbla slag”. Jednak to „Ruchome piaski” przyniosły jej największą popularność. Książka została wydana w 26 krajach.

Premiera serialu „Ruchome piaski” zaplanowana jest na 5 kwietnia 2019. Produkcję znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA