REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ruszył ComicsRage - za paczkę świetnych komiksów zapłacisz tyle, ile chcesz

ComicsRage to inicjatywa analogiczna do Humble Bundle czy BookRage. W ogromnym skrócie: płacisz ile chcesz i zgarniasz to, co autorzy umieścili w paczce. A w tej, po raz pierwszy, znalazły się komiksy polskich twórców. 

07.10.2013
19:26
Ruszył ComicsRage – za paczkę świetnych komiksów zapłacisz tyle, ile chcesz
REKLAMA

Tego typu idee są już dość powszechne i znane, wobec czego nie ma chyba większego sensu wyjaśniać jak to dokładnie działa. W paczce znajduje się pięć komiksów - cztery z nich: "Łauma" Karola Kalinowskiego, "Śmiercionośni" Łukasza Ryłko, "Project: Human" Endo i "Bajobongo" Marka Turka dostępne są od jednego dolara. Piąty - "Yorgi" Rzontowskiego i Orgi - otrzymamy po przekroczeniu średniej wpłacanej kwoty (na ten moment jest to jakieś 6,5$).

REKLAMA

Wszystkie komiksy są pozbawione zabezpieczenia DRM i dostępne w dwóch formatach - PDF oraz ACV. Decydując się na zakup, wybieramy też jaka część naszej wpłaty zostanie przeznaczona dla autorów, organizacji charytatywnej (Fundacja Animacja) oraz organizatorów akcji, czyli ComicsRage. Płatności można dokonać za pośrednictwem PayPala lub DotPay.

REKLAMA

ComicsRage potrwa jeszcze 12 dni. Na tę chwilę komiksową paczkę zakupiły 82 osoby. Akcję znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA