REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube

Ryan Reynolds w szczerym zwiastunie "Deadpoola"

Jeżeli ostatnich lat nie przesiedzieliście w pozbawionej internetu jaskini, zapewne kojarzycie youtubowy kanał Screen Junkies, odpowiedzialny za znakomitą serię "Honest Trailers" - szczere zwiastuny. Tym razem ekipa wzięła na tapet film "Deadpool", a w materiale pojawił się sam... Ryan Reynolds!

11.05.2016
11:55
deadpool ryan reynolds
REKLAMA
REKLAMA

Na wypadek, gdybyście jednak spędzili minione lata w jaskini - "Honest Trailers" to seria, której twórcy bezlitośnie kpią z niedoróbek i nieścisłości najgłośniejszych filmowych premier, wyśmiewają błędy i absurdy w scenariuszu. Wszystko to oczywiście wyolbrzymiając lub montując materiał pod pewną tezę, parodiując przy tym rzeczywiste zwiastuny, byleby było jak najbardziej zabawnie. I to na ogół udaje się doskonale.

REKLAMA

W najnowszym materiale ekipa Sceen Junkies postanowiła rozprawić się z filmem "Deadpool". Prawdziwą niespodzianką jest w nim udział Ryana Reynoldsa, aktora, który wcielił się w postać głównego bohatera tego widowiska. Reynolds, którego głos został podłożony do scen wyjętych z materiałów promocyjnych produkcję, komentuje, dorzuca zabawne uwagi, nie stroni też od charakterystycznych dla tej postaci żartów. To zdecydowanie trzeba zobaczyć. Ale uwaga! Szczery zwiastun najeżony jest spoilerami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA