REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Rycząca" Katy Perry - wokalistka wraca z nowym singlem i płytą

22 października Katy Perry wyda swój kolejny album zatytułowany "Prism". Właśnie światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z nadchodzącej płyty - "Roar".

14.08.2013
12:27
„Rycząca” Katy Perry – wokalistka wraca z nowym singlem i płytą
REKLAMA
prism-truck
REKLAMA

Będzie to trzeci album wokalistki, po debiutanckim "One Of The Boys" z 2008, z którego wokalistka wylansowała swoje do dziś największe przeboje takie jak "Hot n Cold", "Waking Up In Vegas" i oczywiście megahit "I Kissed a Girl". Kolejny "Teenage Dream", na którym zaśpiewali z wokalistką m.in. Kanye West i Snoop Dogg okazał się nie mniejszym sukcesem - pięć singli z tej płyty znalazło się na pierwszym miejscu setki Bilboardu. Wcześniej jedynym artystą który tego dokonał był Michael Jackson z albumem "Bad". Pod koniec lipca ogłoszono wydanie kolejnego krążka, i to w dość nietypowy sposób. Po ulicach Stanów Zjednoczonych jeździ... złota ciężarówka ogłaszająca wydanie płyty "Prism" w dniu 22 października.

REKLAMA
roar

Dodatkowo wcześniej na YouTube można było obejrzeć krótkie, dość enigmatyczne trailery nowego singla, na których widać m.in. Katy podpalającą swoją niebieską perukę, uśmiechającą się kpiąco na pogrzebie, a także w studiu nagraniowym. Wczoraj wreszcie zapowiedzi stały się "głosem" - singiel wylądował na iTunes (już okupuje pierwsze miejsce!), a na YT trafiło oficjalne "lyric video".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA