REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Tęsknisz za Dexterem? Serial Safe właśnie wylądował w serwisie Netflix

Safe to nowa produkcja Netfliksa. Opowiada o tajemnicach, które są udziałem niewielkiej, brytyjskiej społeczności. W roli głównej Michael C. Hall - odtwórca tytułowej roli w serialu Dexter.

10.05.2018
9:01
Tęsknisz za Dexterem? Serial Safe właśnie wylądował w serwisie Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ta historia naprawdę może wciągnąć. Pewnej nocy nastolatka nie wraca po imprezie do domu. Ojciec zaczyna jej szukać i po drodze odkrywa, jak mało wie o swoich sąsiadach i własnej córce. Safe to opowieść wielowątkowa. Obserwujemy dochodzenie, które ma prowadzić do odnalezienia dziewczyny. W tym samym czasie dowiadujemy się, że jej zniknięcie wyzwoliło całą masę wydarzeń, które wstrząsną społecznością.

Akcja Safe opowiada o ludziach sukcesu.

Lekarzach, nauczycielach, policjantach, którzy - trochę w oderwaniu od rzeczywistości - żyją sobie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych. Na pierwszy rzut oka wszystko jest dobrze, z czasem okazuje się, że za fasadą świetnego wykształcenia i dobrych zarobków kryją się uniwersalne ludzkie emocje: gniew, zazdrość, strach.

 class="wp-image-160767"

Sposób, w jaki nakręcono serial, sprawia, że niczego nie można być pewnym. W jednym momencie poznajemy zupełnie nieistotnego bohatera. A przynajmniej tak się wydaje, by chwilę później okazało się, że jego działania mogą być kluczowe dla fabuły i że jest on mocno związany z zaginięciem dziewczyny. Potoczne stwierdzenie "ale ten świat jest mały" idealnie opisuje zaskakujące zbiegi okoliczności w naszym życiu, ale również bardzo dobrze opisuje poczucie klaustrofobii, którego doświadczamy, oglądając Safe.

W serialu pierwsze skrzypce gra lubiany i znany Michael C. Hall. Na ekranie pojawią się również: Amanda Abbington, Hannah Arterton, Louis Greatorex.

REKLAMA

8 odcinków serialu Safe zobaczycie już w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA