REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Michael C. Hall w nowej produkcji Netfliksa. Mamy zwiastun serialu Safe

Netflix nie zwalnia tempa. Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się o rozległych planach streamingowego giganta, a dosłownie przed chwilą pojawił się zwiastun najnowszego serialu. Premiera już w maju.

20.04.2018
15:11
Michael C. Hall w nowej produkcji Netfliksa. Mamy zwiastun serialu Safe
REKLAMA
REKLAMA

Safe to najnowszy serial Netfliksa, który opowie o Tomie, zwykłym facecie, któremu wiele lat temu zmarła żona. Bohater poradził sobie w życiu, mieszka na strzeżonym osiedlu, wychowuje dwie córki. Pewnego dnia poznaje kobietę i wiele wskazuje na to, że związek może jeszcze rozkwitnąć, a nawet przemienić się w coś poważniejszego.

Dramatyczne wydarzenie przerywa jednak sielankę.

Pewnego dnia znika jego starsza córka. Z opisu serii jasno wynika, że ważną rolę odegrają tu jego przyjaciele i członkowie społeczności, do której należy. To dramatyczne wydarzenie ma uświadomić mu, że nie do końca zna ludzi, którzy go otaczają. Ważną rolę będzie pełniło wydarzenie z przeszłości, czyli śmierć jego żony. Okazuje się bowiem, że obwinia się za dawną tragedię.

 class="wp-image-155811"

W Safe nic nie będzie takie, jak się wydaje.

Z nocą, w trakcie której zginęła żona Toma, wiąże się pewna tajemnica, która dotyczy jednej z córek bohatera – Jenny. Zapowiada się mocna, wielowątkowa historia. Mam nadzieję, że obok wątków kryminalnych serial postara się zajrzeć w głąb bohaterów. Bardzo dobrze wspominam serial Grzesznica, który nie miał żadnych ograniczeń w pokazywaniu skomplikowanych procesów psychologicznych. Chciałbym, aby wydarzenia pokazane w nadchodzącej serii były tylko punktem wyjścia do poważniejszych rozważań. Czy tak się stanie? Przekonamy się niedługo.

REKLAMA

W głównego bohatera wcieli się Michael C. Hall, na ekranie zobaczymy również m.in. Marca Warrena i Amandę Abbington.

Premiera serialu Safe już 10 maja w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA