REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Sala kinowa, czyli ambitne filmy na YouTube

Sala kinowa to kanał na YouTube, który warto subskrybować. Szczególnie, jeśli lubicie filmy i chcecie je oglądać legalnie. Co tydzień nowa premiera, docelowo aż 170 pełnometrażowych produkcji, wszystkie w polskiej wersji językowej. Czyż nie brzmi to rewelacyjnie? 

16.09.2014
16:42
Sala kinowa, czyli ambitne filmy na YouTube
REKLAMA

Oferta rodzimych serwisów VOD jest coraz lepsza i atrakcyjniejsza, ale wciąż daleko im do Netfliksa czy Hulu. Tym bardziej cieszy każde nowe miejsce w Internecie, gdzie można bezpłatnie, a przy tym legalnie, obejrzeć filmy. Nawet jeżeli brak tam najświeższych premier, a większość ze znajdujących się tam dzieł uchodzi za tzw. kino ambitne. Tak właśnie wygląda repertuar Sali kinowej, czyli YouTube'owy kanału warszawskiego Kina Praha, na którym udostępniane są "zarówno głośne premiery, jak i filmy artystyczne nagradzane na festiwalach filmowych".

REKLAMA

W tej chwili znajdziemy na nim 26 produkcji, w tym między innymi filmy skandynawskie, czeskie, hiszpańskie, amerykańskie i francuskie.

sala kinowa

Wśród nich jest nominowany do Oscara "Do szpiku kości" z głośną rolą Jennifer Lawrence, znakomity "Kłopotliwy człowiek" czy dokument "Bracia Klitschko". Już teraz jest w czym wybierać, przynajmniej jeżeli nie zależy nam tylko na kasowych, hollywoodzkich filmach, które ledwie zniknęły z afisza. A będzie jeszcze lepiej.

REKLAMA

Nowa produkcja jest bowiem dodawana na kanał Sala kinowa w każdy czwartek. W sumie ma się tam znaleźć 170 filmów, w dodatku wszystkie dostępne będą w polskiej wersji językowej -  z polskimi napisami lub lektorem - oraz, rzecz jasna, całkowicie za darmo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA