REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Sala Kinowa Premium - ruszyła polska, płatna wypożyczania filmów na YouTube

Do szerokiego wachlarzu serwisów VOD dostępnych w Polsce dołączyła Sala Kinowa Premium - kanał na YouTube z płatnym dostępem do filmów. 

18.04.2016
9:59
Sala Kinowa Premium - polska, płatna wypożyczania na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Sala Kinowa Premium to pierwszy polski płatny kanał z filmami fabularnymi. Umożliwia on nie tylko wypożyczenie, ale również zakup wybranych produkcji. Cena w przypadku tej pierwszej opcji wynosi od pięciu do dziewięciu złotych i umożliwia odtworzenie wypożyczonego widowiska dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin od pierwszego seansu. Nieograniczony dostęp do filmu, wiążący się z możliwością pobrania go na dysk twardy, daje wykupienie go, co jednak wiąże się z wyższymi kosztami - od 19 do 25 złotych. Płatności można dokonać za pośrednictwem Google Payments lub przy użyciu katy kredytowej/debetowej.

REKLAMA

Na ten moment Sala Kinowa Premium nie ma zbyt bogatej oferty. Wybierać możemy spośród 54 produkcji - polskich i zagranicznych. Są wśród nich filmy nowsze, jak między innymi "Eskorta", "Mały książę" czy "Demon", jak i nieco starsze. Próżno szukać tam choćby klasyki, ale liczba dostępnych dzieł powinna się systematycznie zwiększać. Niemniej, przy tak skromnym wyborze, trudno wróżyć Sali Kinowej Premium sukces, tym bardziej, że konkurencja na rynku jest spora. Warto jednak śledzić rozwój tego kanału, bo mimo obecności licznych platform VOD w naszym kraju, wciąż do zagospodarowania pozostaje sporo miejsca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA