REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Same gwiazdy w pierwszym anglojęzycznym filmie Xaviera Dolana. To będzie doskonałe widowisko!

Trudno nie czekać na nowy film w reżyserii Xaviera Dolana. Jego pierwsza anglojęzyczna produkcja, "The Death and Life of John F. Donovan" zapowiada się intrygująco i widowiskowo.

10.02.2016
11:54
Same gwiazdy w pierwszym anglojęzycznym filmie Xaviera Dolana. To będzie doskonałe widowisko!
REKLAMA
REKLAMA

Xavier Dolan to kanadyjski twórca, który należy do jednych z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia. Dolan spełnia się zarówno jako aktor i reżyser, a na jego filmy nie można pozostać obojętnym. To artysta, który wzbudza skrajne uwielbienie albo niechęć. Od jakiegoś czasu mowa była o stworzeniu przez Dolana pierwszego anglojęzycznego obrazu, który miałby ukazać się pod tytułem: "The Death and Life of John F. Donovan". Projekt na chwilę został przez twórcę porzucony, ale od jakiegoś czasu wiadomo, że reżyser ponownie przystąpił do pracy nad produkcją. Nowe informacje na temat tego obrazu napawają ogromnym optymizmem. Właśnie poznaliśmy, jakie gwiazdy dołączą do obsady "The Death and Life of John F. Donovan".

natalie-portman-kit-harington-nicholas-hoult class="wp-image-59641"
Część gwiazd, które wystąpią w najnowszym filmie Xaviera Dolana: Natalie Portman, Kit Harington, Nicholas Hoult

Oprócz Kathy Bates, Jessiki Chastain, Kita Haringtona, Susan Sarandon, Michaela Gambona, Belli Thorne, Chrisa Zylki i Emily Hampshire na ekranie zobaczymy także Natalie Portman, Nicholasa Houlta oraz Thandie Newton. Nie ma co, to naprawdę prawdziwa plejada gwiazd! Taka obsada nie może świadczyć o niczym innym, jak o tym, że talent Xaviera Dolana cieszy się uznaniem wśród doświadczonych i popularnych aktorów.

REKLAMA

"The Death and Life of John F. Donovan" ma opowiedzieć o Johnie Donovanie, amerykańskiej gwieździe telewizyjnej (w tę postać wcieli się Kit Harington), i jego znajomości z młodym angielskim aktorem, Rupertem Turnerem, mieszkającym ze swoją matką. Mężczyźni korespondując ze sobą, przeżywają różne życiowe dramaty. Pewnego dnia ich relacja wychodzi na jaw, co niekoniecznie ma swoje pozytywne skutki. Film przedstawi tę historię z perspektywy retrospekcji w wykonaniu Turnera. Aktor dziesięć lat po tych burzliwych wydarzeniach dzieli się wspomnieniami.

Data premiery filmu nie została jeszcze ustalona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA