REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Samuraj Jack powraca! Zwiastun pokazuje, że ponad 10 lat nieobecności źle na niego wpłynęło

Samuraj Jack to niezwykle efektowna, piękna, a także surowa animacja od samego Genndy’ego Tartakovsky’ego. Po ponad 10 latach przerwy, wojownik powraca!

07.02.2017
9:00
Samuraj Jack powraca! Jest już oficjalny, pełen trailer nowego sezonu!
REKLAMA
REKLAMA

Za wskrzeszenie bajki Samuraj Jack odpowiada nie Cartoon Network, ale Adult Swim. Jeżeli ta nazwa nic wam nie mówi, spieszę z szybkim wyjaśnieniem. Adult Swim to stacja nadająca audycje w nocnym bloku, na kanale Cartoon Network. Grzeczne dzieci już dawno wtedy śpią. Właścicielem zarówno Cartoon Network, jak i Adult Swim jest firma Turner Broadcasting System. Czyli wszystko zostaje w rodzinie.

Nowy, piąty sezon bajki Samuraj Jack doczekał się pełnego zwiastuna.

Na nim możemy zobaczyć, co bohater robił przez ponad 10 lat, jakie minęły od ostatniego odcinka nadanego w Cartoon Network. Warto podkreślić, że nowy sezon jest ściśle związany z poprzednimi. Ta sama historia tego samego bohatera sprawia, że odcinki od Adult Swim stanowią część spójnej opowieści.

REKLAMA

Na moje oko wygląda to świetnie. Niepowtarzalna, jednocześnie sterylna oraz artystyczna kreska Genndy’ego Tartakovsky’ego została zachowana. Do tego piąty sezon bajki wygląda na nieco bardziej krwawy i zagmatwany. To również dobra wiadomość. Fani Jacka dorośli przez ostatnie 10 lat, z kolei ich gusta oraz oczekiwania uległy rozbudowie.

Samuraj Jack powróci do nas już 11 marca 2017 roku. Oczywiście najpierw na amerykańskim kanale Adult Swim.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA