REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sara James coveruje hit z lat 90. To numer na 50 urodziny Coca-Coli w Polsce

Wiedzieliście, że Coca-Cola jest w Polsce już od 50 lat? Z okazji tej okrągłej rocznicy obecności kultowego napoju w polskich sklepach Sara James - specjalnie na prośbę marki - wypuściła niedawno nowy singiel. To nowa wersja kultowej piosenki z lat 90.

02.06.2022
17:11
sara james magia jest w nas coca cola spotify equal
REKLAMA

Nowa wersja legendarnego przeboju z lat 90-tych w wykonaniu Sary James ma być swoistym hołdem dla wartości kluczowych dla samej marki, ale także społeczności w Polsce. To numer o byciu razem, o dzielonej z innymi radości, o wspólnych doświadczeniach z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Polacy od lat udowadniają, że magia dzieje się wtedy, kiedy się jednoczą - podobno nie umknęło to uwadze przedstawicielom Coca-Coli.

REKLAMA

Sara James i 50 lat Coca-Coli w Polsce

A Coca-Cola lubi kojarzyć się z muzyką - przypomina od tym od dekad, dbając o odpowiedni soundtrack do swoich reklam. Marka od lat pełni rolę muzycznego ambasadora popkultury. Pierwsza wzmianka o tym kultowym napoju pojawiła się już w latach 70. m.in. w piosence Haliny Frąckowiak: "Bądź gotowy dziś do drogi". Wiele lat później o Coca-Cola śpiewał Franek Kimono, powstał też ponadczasowy utwór Kasi Kowalskiej. W ciągu kolejnych dekad Coca-Cola stała się partnerem wielu festiwali muzycznych w Polsce, a od 2021 r. realizowała projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT skierowany do młodych artystów polskiej sceny hip-hopowej. Teraz przyszedł czas na nowy projekt, czyli utwór Sary. Posłuchajcie:

Sara James - Coca-Cola
REKLAMA

Sara James: Spotify EQUAL

Warto dodać, że Sara James została pierwszą Polką, która dołączy do globalnej społeczności ambasadorów EQUAL Spotify. Co więcej, jest również najmłodszą osobą w historii w tym gronie. Program EQUAL ma na celu promowanie równości w przemyśle muzycznym - przedsięwzięcie w naszym kraju działa już od ponad roku i zaprezentowały się w nim również sanah czy Daria Zawiałow.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA