REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdesperowane parówki walczą o życie w pierwszym zwiastunie filmu animowanego "Sausage Party"

W sieci wylądował pierwszy zwiastun filmu animowanego "Sausage Party". Na pierwszy rzut oka przypomina reklamy jednej z wiodących sieci dyskontów sprzed kilku lat i popularnych parówek ze stolicą Niemiec w nazwie, ale na drugi - zapowiada się naprawdę zabawnie. 

15.03.2016
10:43
Zdesperowane parówki walczą o życie w zwiastunie Sausage Party
REKLAMA
REKLAMA

Zaczyna się sielsko i przyjemnie, ale po chwili atmosfera gęstnieje. Wszystko, o czym marzy jedzenie z supermarketu, to byśmy zabrali je ze sobą do domu i pokochali. Rzeczywistość, jak wiemy, wygląda jednak inaczej i im bardziej lubimy dane pożywienie, tym szybciej znika ono w naszych żołądkach. Co - jak wynika ze zwiastuna "Sausage Party" - nie do końca mu odpowiada. Zdesperowane parówki, będąc świadkiem prawdziwie dantejskich scen, wraz z grupą pokarmowych przyjaciół, decydują się podjąć ryzykowną próbę powrotu na łono bezpiecznej sklepowej półki.

REKLAMA

Podchodziłem do tego zwiastuna sceptycznie, ale dość szybko udało mu się przekonać mnie do siebie. Zapowiada się niezła zabawa, wbrew kojarzonej raczej z dziećmi formie - skierowana raczej do widzów starszych. Film trafi do kin w czerwcu 2016 roku. Głosów postaciom udzieliły same gwiazdy: Salma Hayek, Edward Norton, Michael Cera, James Franco, David Krumholtz, Nick Kroll, Jonah Hill, Kristen Wiig czy Craig Robinson.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA