REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Filmy

Jack Sparrow powraca! W „Sea of Thieves: A Pirate's Life” znów zobaczymy kultowego pirata

„Sea of Thieves” wciąż się rozwija. Twórcy ze studia Rare wpadli na doskonały pomysł na kolejny dodatek, gwarantujący, że na tytuł zwróci uwagę wielu graczy. Dość powiedzieć, że w A Pirate's Life pojawi się znany z Piratów z Karaibów Jack Sparrow… a to nie wszystko.

Sea of Thieves” to bazująca na współpracy produkcja z 2018 roku, będąca kompromisem pomiędzy symulatorem i grą akcji. Opanowujemy podstawy wirtualnej żeglugi, nawigując kolejnymi statkami, dzielimy się obowiązkami z innymi graczami (sternik, nawigator etc.), a potem schodzimy na ląd i wykonujemy misje. Początkowo gracze narzekali na powtarzalność rozrywki i skromną zawartość, ale twórcy regularnie rozbudowywali swoje dzieło.

Kolejne rozszerzenie nosi tytuł „A Pirate’s Life”. Wprowadzi ono do gry kultowego już kapitana Jacka Sparrowa, czyli pamiętną kreację Johnny'ego Deppa z serii „Piraci z Karaibów”. Poza nim zobaczymy też innych znanych z disneyowskiego cyklu bohaterów (m.in. Davy'ego Jonesa), pojawią się też nowe lokacje, narzędzia, wrogowie, obszerna kampania i wiele zadań pobocznych. Zdaniem twórców jest to najambitniejszy dodatek fabularny, jaki kiedykolwiek stworzyli z myślą o tej grze.

Zadaniem graczy będzie oswobodzenie kapitana Sparrowa i sprzymierzenie się z nim w walce z mrocznymi siłami. Fabuły epizodów powstały we współpracy z Disneyem i czerpią inspirację zarówno z serii filmów, jak i z oryginalnej atrakcji w parku rozrywki. Wydarzenia z dodatku będą wpływać na całą grę, nie tylko na konkretne fabularne wątki.

Premiera aktualizacji odbędzie się 22 czerwca. Rozszerzenie będzie darmowe dla wszystkich posiadaczy „Sea of Thieves”.

14.06.2021
17:00
sea of thieves jack sparrow piraci
REKLAMA

Oto zwiastun „Sea of Thieves: A Pirate's Life”, w którym możemy zobaczyć inkarnację Jacka Sparrowa:

REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA