REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sean Bean dołącza do obsady "Marsjanina"

Sean Bean będzie kolejnym aktorem, którego zobaczymy w gwiazdorskiej obsadzie "Marsjanina" - thrillera science-fiction w reżyserii Riddleya Scotta. 

21.10.2014
13:27
Sean Bean dołącza do obsady „Marsjanina”
REKLAMA

Matt Damon. Jessica Chastain, Jeff Daniels, Kate Mara, Michael Pena czy Kristen Wiig - choć od ostatniego dobrego filmu Ridleya Scotta upłynęło przynajmniej 7 lat, reżyser wciąż potrafi namówić do współpracy hollywoodzkie gwiazdy. Teraz do tej śmietanki dołączy znany i lubiany Brytyjczyk, Sean Bean, który wcieli się w postać dyrektora lotu NASA.

REKLAMA
marsjanin sean bean

"Marsjanin" to porównywany do "Cast Away: Poza Światem" thriller, którego akcja rozgrywa się na Marsie. Głównym bohaterem będzie Mark Watney - pierwszy człowiek, który postawił stopę na Czerwonej Planecie i prawdopodobnie pierwszy, której straci na niej życie. Burza piaskowa zmusza marsjańską ekspedycję, której był członkiem, do ucieczki - ciężko ranny Watney zostaje porzucony przez swoich kolegów. Zdany tylko na siebie, z minimalnymi zapasami tlenu i żywności i pozbawiony łączności z Ziemią, rozpoczyna walkę o przetrwanie. Scenariusz filmu stworzony został w oparciu o książkę autorstwa Andy'ego Weira.

REKLAMA

Gdyby to Bean wcielił się w Marka Watneya, zakończenie jego heroicznego boju o przeżycie znalibyśmy z góry. Ponieważ jest inaczej, sprawa pozostaje otwarta. Podobnie jak to, w jaki sposób Scott zdecyduje się uśmiercić postać dyrektora NASA. W końcu tradycji musi stać się zadość.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA