REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sean Paul z nowym albumem "Full Frequency" na Deezer. Będzie kolejny hit?

Na scenie muzycznej jest od 12 lat. W 2002 roku ze swoim hitem "Get busy" staje się gwiazdą i obowiązkową pozycją muzyczną na wszystkich imprezach. Każdy kolejny jego singiel, jak choćby ostatnie "Got 2 Luv U", pochodzące z poprzedniego, piątego albumu, zdobywa ogromną popularność. Już teraz na Deezer możecie przedpremierowo posłuchać kawałków pochodzących z jego najnowszej, szóstej już płyty, "Full Frequency".

12.02.2014
11:59
Sean Paul z nowym albumem "Full Frequency" na Deezer
REKLAMA

Energetyczny Jamajczyk dalej pozostaje wierny swoim rytmom - w jego najnowszych utworach znajdziecie dancehallowe utwory, które ocierają się momentami o reggae czy R'n'B. Nowy album kontynuuje też tradycję gościnnych udziałów innych artystów. Dotychczas Sean Paul śpiewał m. in.  z Rihanną, Kelly Rowland, Busta Rhymes czy Niną Sky. Do tego grona na nowej płycie dołączają Damian Marley, syn króla reggae - Boba Marleya, Iggy Azalea, Prince Royce, Konshens i Nyla.

Sean Paul w pewien sposób składa hołd swojemu ukochanemu dancehallowi, dzięki któremu zdobył wielką sławę. Podkreśla też, jak wielki wpływ muzyka z jego rodzinnej Jamajki wywarła na inne gatunki. "Nagrałem taką płytę, aby ten wpływ dancehallu uwypuklić" – zapewnia. Nie mogę się doczekać aż moi fani usłyszą tę płytę. Zagrałem na nią parę fantastycznych kolaboracji".

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA