REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Sekretne życie Waltera Mitty" - zobacz nowy, sześciominutowy trailer

Zwiastuny, które pokazują wszystkie najlepsze sceny z filmu to zjawisko powszechne. Takie, które zdradzają trochę zbyt wiele z fabuły zdarzają się notorycznie. Najnowszy trailer do komedii "Sekretne życie Waltera Mitty" z Benem Stillerem w roli głównej, trwa przeszło sześć minut i właściwie w całości streszcza ten obraz. 

04.12.2013
12:50
„Sekretne życie Waltera Mitty” – zobacz nowy, sześciominutowy trailer
REKLAMA

Film co prawda miał już swoją premierę w USA, ale jak to zwykle bywa, nie do każdego kraju dotarł od razu. W polskich kinach będziemy mogli zobaczyć go dopiero 17 stycznia 2014 roku. To remake dzieła o tym samym tytule, pochodzącego z 1947 roku. Jego bohaterem jest niepozorny księgowy, Walter Mitty, który lubi wyobrażać sobie siebie jako superbohatera, raz za razem przeżywającego ekscytujące i niebezpieczne przygody. Pewnego dnia jego sny mają się ziścić - od tajemniczej kobiety dostaje małą, czarną książeczkę. Zawiera ona listę miejsc, w których ukryte są skarby w czasów II Wojny Światowej. Przypadkiem wplątany w zakrojony na ogromną spisek, odkrywa że życie herosa nie jest wcale usłane różami.

REKLAMA

REKLAMA

Powyższy zwiastun jest prawdopodobnie najdłuższym tego typu tworem jaki widziałem. A przynajmniej nie potrafię przywołać z pamięci niczego o choćby zbliżonym czasie trwania. Dwie, trzy minuty - ok, jeśli faktycznie jest co pokazać. Na ogół w pełni zadowala mnie około minuty fajnie pociętego i zmontowanego materiału. W końcu chodzi w tym chyba o to, aby zachęcić do obejrzenia filmu, a nie streszczać go całego. Bo właściwie czym teraz może mnie zaskoczyć "Sekretne życie Waltera Mitty"? Dwoma scenami, którym się akurat nie udało załapać?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA