REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Selena Gomez pracuje nad serialem bazującym na jej życiu

Amerykańska gwiazda muzyki pop rozpoczęła pracę nad serialem autobiograficznym, który ma się pojawić na przełomie 2016 i 2017 roku pod szyldem Lifetime. Program będzie częścią bloku Fempire, czyli cyklu produkcji zrealizowanych z myślą o kobietach. Serial nie ma jeszcze tytułu i wyznaczonej konkretnej daty emisji, wiadomo jednak, że Selenie będą pomagać Kevin Spacey i jej matka, Mandy Teefey.

21.04.2016
11:44
Selena Gomez pracuje nad serialem bazującym na jej życiu
REKLAMA
REKLAMA

Gomez jak na 23-latkę ma dość interesującą karierę. Udzielała się społecznie podejmując współpracę z UNICEF-em, nagrała już 5 albumów muzycznych (3 z zespołem i 2 solowe), a poza tym wystąpiła w niespełna 40 filmach i produkcjach telewizyjnych. Scenariusz jej pierwszej samodzielnej produkcji będzie opowiadał również o przyjaciołach i zaufanym gronie gwiazdy, która przez pewien czas była związana z Justinem Bieberem. W serialu mają się pojawić między innymi Taylor Swift i Demi Lovato.

REKLAMA

<a href="http://">

Fempire to nie tylko blok o życiu Seleny Gomez. Stacja Lifetime zawarła także umowy z Janet Jackson, Rondą Rousey i Sereną Williams, gwiazdą tenisa ziemnego. Znamy jedynie tytuł produkcji Williams, która zrealizuje projekt "Sister Dance". Będzie to film o corocznych zawodach tanecznych, gdzie siostry Serena i Venus pełnią rolę gospodarzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA