REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powrót do Miasta Aniołów. Będzie kontynuacja The L Word

Tak, tak, tak! Wiedziałam, że ktoś kiedyś pójdzie po rozum do głowy i odświeży tę fantastyczną serię, a raczej przywróci ją do żywych. Ma powstać kontynuacja The L Word (pol. Słowo na L) i to jest rewelacyjna wiadomość! O ile, oczywiście, sequel wyjdzie rewelacyjnie.

11.07.2017
19:30
Słowo na L
REKLAMA
REKLAMA

The L Word to serial, którego emisja zakończyła się osiem lat temu po sześciu sezonach. Produkcja opowiada o grupie lesbijek, żyjących w Mieście Aniołów. Pewnego dnia do Los Angeles przyjeżdża Jenny (w tej roli Mia Kirshner) wraz ze swoim chłopakiem. I wtedy wszystko się zmienia. Spokojne życie kobiet, które mieszkają w swoim sąsiedztwie, kochają się i przyjaźnią wywraca się do góry nogami.

The L Word nie jest zwykłym serialem obyczajowym. To momentami thriller psychologiczny, dramat i komedia w jednym.

Świetnie poprowadzone postaci, intrygujące retrospekcje, zazębiająca się fabuła, ciekawie przedstawione środowisko queerowe - wszystko składa się na świetną całość. Oczywiście, jak (prawie) każdy serial i ten nie jest bez wad. Czasami zbyt wiele w nim stereotypów, ale da się na to przymknąć oko.

Sequel The L Word - co wiemy?

REKLAMA

Na razie, niestety, niewiele. Wiadomo jednak, że seria stworzona przez Ilene Chaiken, Michele Abbot i Kathy Greenberg tym razem powstanie bez pierwszej z pań. Showtime szuka nowego producenta wykonawczego, showrunnera i scenarzysty, którzy mogliby stworzyć znany tytuł na nowo. W ekipie pracującej nad serialem znajdą się Jennifer Beals, Katherine Moennig i Leisha Hailey, które mają pełnić rolę producentek. Możliwe, że aktorki zobaczymy także na ekranie, ale sequel The L Word ma być w zasadzie rebootem - opowie o nowej grupie kobiet, ich problemach, rozterkach i miłościach.

Wszystkie sezony serialu The L Word nie są niestety dostępne w żadnym polskim serwisie VOD. Mam nadzieję, że ta informacja zmieni aktualny stan rzeczy. Chętnie obejrzałabym jeszcze raz perypetie tych intrygujących kobiet w wielkim mieście.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA