REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czyżby to był pierwszy teaser serialu "Seria niefortunnych zdarzeń"?

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Netflix zamierza zrealizować serial na podstawie serii książek autorstwa Daniela Handlera wchodzących w skład cyklu "Seria niefortunnych zdarzeń". W Sieci wylądował pierwszy - znakomity - zwiastun produkcji. Problem w tym, że nie wiadomo, czy jest... prawdziwy. 

06.07.2015
9:34
Czyżby to był pierwszy teaser serialu Seria niefortunnych zdarzeń?
REKLAMA
REKLAMA

Plany dotyczące stworzenia ekranizacji "Serii niefortunnych zdarzeń" Netflix ujawnił w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu nie zdradzono jednak żadnych informacji na ten temat - nie wiadomo nawet kto miałby być scenarzystą serialu czy na kiedy planowana jest premiera. Biorąc to pod uwagę, nagłe udostępnienie teasera wydaje się dość dziwne. A to wcale nie jedyna przesłanka, wskazująca na to, że wcale nie musi być on prawdziwy.

REKLAMA

Bo choć wykonany jest rewelacyjnie i wszyscy fani cyklu "Seria niefortunnych zdarzeń" z pewnością w lot wychwycą odwołania do fabuły książek, a na końcu zaprezentowane zostało logo Netfliksa, to materiał został opublikowany jedynie na kanale na YouTube nazwanym Eleanora Poe. Poe to jedna z postaci pojawiających się w powieściach Handlera. Netflix nie tylko nie udostępnił go na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale nawet nigdzie o nim nie wspomina. Czy zatem jest on autentyczny? Nie ma pewności, ale tak czy inaczej - zdecydowanie warto go obejrzeć.

"Seria niefortunnych zdarzeń", w skład której wchodzi 13 książek, doczekała się już jednej ekranizacji. Mowa o filmie z 2004 roku z Jimem Carrey'em, Meryl Streep oraz Judem Law w obsadzie. Nie został on jednak przyjęty zbyt entuzjastycznie, mimo ogromnego - wynoszącego 140 milionów dolarów - budżetu przeznaczonego na produkcję.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA