REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mam dla was niefortunną wiadomość. Spotkamy jeszcze hrabiego Olafa!

Netflix w przewrotny sposób postanowił poinformować fanów o tym, że Seria niefortunnych zdarzeń doczeka się 2 sezonu. W sieci pojawiła się tajemnicza zapowiedź, w której znajduje sie zaszyfrowana wiadomość.

14.03.2017
9:33
Seria niefortunnych zdarzeń - będzie 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Dzięki tej wiadomości możemy przenieść się w jedno miejsce i tam dowiemy się, że to jeszcze nie koniec przygody. Powstanie 2 sezon Serii niefortunnych zdarzeń - losy rodzeństwa Baudelaire nie są jeszcze calkowicie przesądzone. Co prawda wiemy z ust Lemony'ego Snicketa, że nic dobrego ich nie spotka, ale mam nadzieję, że poznamy tajemnicę lunetek, znaku oka i innych niewyjaśnionych spraw.

Zobaczcie poniżej sami zwiastun, który pozwoli wam poznać sekretną wiadomość.

Uwaga, spoiler!

Ci z was, którzy nie chcą się bawić w zgadywanki, niech wejdą na stronę internetową: www.niefortunnadecyzja.pl. Tam poznają szczegóły.

REKLAMA

Niestety, nie wiaodmo jeszcze kiedy 2 sezon Serii niefortunnych zdarzeń powróci. Obstawiam, że będziemy musieli poczekać na niego do początku przyszłego roku. Pierwsza seria swoją premierę miała na początku stycznia.

Ale oczekiwanie mi niestraszne. Serial okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę i niecierpliwię czekam na jego kontynuację w postaci 2 sezonu. Żaden hrabia Olaf mi w tym nie przeszkodzi!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA