REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2. sezon serialu Seria niefortunnych zdarzeń z oficjalnym zwiastunem. Będzie jeszcze gorzej

Hrabia Olaf nie zamierza się już z nikim patyczkować. Widać to w opublikowanym przed chwilą zwiastunie 2. sezonu serialu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń, który jeszcze w tym miesiącu pojawi się w Netfliksie.

07.03.2018
18:17
lemony snicket: seria niefortunnych zdarzeń drugi sezon zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Serialowa adaptacja uwielbianej przez wielu serii książek nie zmieni swojej formy w 2.  sezonie. Już w zwiastunie widać, jak hrabia Olaf (w tej roli Neil Patrick Harris) deklaruje brak litości dla sierot o nazwisku Baudelaire. Dla Wioletki (Malina Weissman), Klausa (Louis Hunes) i Słoneczka (Presley Smith) właściwie nie powinno być to niczym nowym, biorąc pod uwagę wydarzenia z debiutanckiej serii.

Serial nadal będzie się koncentrował na pogoni Olafa za Baudelaire’ami. Nawet mimo ich przeprowadzki do szkoły z internatem. 2. sezon ma być adaptacją od 5 do 9 tomu wspomnianej serii książek. Wiemy też, że nasi główni bohaterowie spotkają nowych przyjaciół: sieroty, które straciły swoich rodziców w równie tajemniczych okolicznościach.

- Ten odcinek o życiu Baudelaire’ów będzie o wiele gorszy – deklaruje Lemony Snicket (w tej roli Patrick Warburton) pod koniec zwiastuna.

REKLAMA

W serialu zobaczymy również takich aktorów jak: Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart. Premiera już 30 marca ego roku na platformie Netflix.

seria niefortunnych zdarzeń 2 sezon class="wp-image-140407"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA