REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Seria niefortunnych zdarzeń nie będzie trwała wiecznie. Hrabia Olaf zapowiedział, kiedy skończy się serial

Choć 2. sezon Serii niefortunnych zdarzeń jeszcze nie miał swojej premiery, mamy już informacje o trzecim. Jak zapowiedział odtwórca jednej z głównych rol i producent serialu, Neil Patrick Harris, opowieść o rodzeństwie Baudelaire'ów zakończy się właśnie na 3. serii.

02.02.2018
10:33
Będzie 2 sezon Serii niefortunnych zdarzeń
REKLAMA
REKLAMA

Trudno być zaskoczonym taką informacją, co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, takie plotki o serialu produkcji Netfliksa krążyły od jakiegoś czasu. Teraz po prostu zostały potwierdzone. Po drugie, Seria niefortunnych zdarzeń oparta jest o cykl książek, a 1. sezon porusza fabułę już czterech z trzynastu powieści.

Jeśli twórcy chcą opierać fabułę produkcji tylko na nich, mają właściwie związane ręce i nie mogą przedłużać historii w nieskończoność. Poza tym sama Seria... jest dość specyficznym tworem. Od samego początku jest intensywna i zaskakująca - to nie jest serial, który mógłby (i powinien) ciągnąć się przez dziesięć sezonów. Przy 5. zacząłby się pewnie nudzić, a przy 7. irytować do granic możliwości. Trzy wydają się liczbą optymalną i najprawdopodobniej pozwolą zekranizować cały cykl książek.

Na razie jednak wciąż czekamy na premierę 2. sezonu.

Nowa odsłona Serii niefortunnych zdarzeń zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, bo 30 marca tego roku. Do Netfliksa trafi wówczas dziesięć odcinków 2. sezonu serialu.

Na ekranie ponownie zobaczymy Neila Patricka Harrisa w roli hrabiego Olafa (i nie tylko!), a także Patricka Warburtona jako Lemony'ego Snicketa oraz Malinę Weissman, Louisa Hynesa i Presley Smith w roli rodzeństwa Baudelaire'ów.

REKLAMA

Seria niefortunnych zdarzeń opowiada o wspomnianej trójce rodzeństwa, które zostaje osierocone przez swoich rodziców. Ci ostatni zostawili dzieciakom fortunę, a na nią chrapkę ma hrabia Olaf. Ten robi wszystko, żeby dzieci trafiły pod jego opiekę. Niebawem okazuje się też, że rodzice trójki bohaterów skrywali jakąś tajemnicę, z którą powiązany jest właśnie nikczemny hrabia. Młodzi Baudelaire'owie próbują dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi, a w śledztwie pomagają im ich niezwykłe zdolności i wrodzony spryt.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA