REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy zwiastun "Serii niefortunnych zdarzeń" od Netfliksa, udowodni ci, że na ten serial warto czekać

Do sieci trafił drugi zwiastun serialu Netfliksa, "Seria niefortunnych zdarzeń", który zadebiutuje już za miesiąc w serwisie, a dokładnie 13 stycznia 2017 roku. Nowa zapowiedź to kolejny dowód na to, że warto czekać na tę produkcję!

07.12.2016
11:04
Nowy zwiastun "Serii niefortunnych zdarzeń" udowodni ci, że na ten serial warto czekać
REKLAMA
REKLAMA

"Seria niefortunnych zdarzeń" to nowy, nadchodzący serial Netfliksa powstały na podstawie cyklu książek autorstwa Lemony'ego Snicketa, a tak naprawdę Daniela Handlera, występującego pod tym pseudonimem. Głównymi bohaterami opowieści jest trójka rodzeństwa, które zostaje sierotami i hrabia Olaf, ich krewny, który ma jedno marzenie - pozbyć się dzieciaków i przejąć ich fortunę. Na podstawie serii książek powstał już film. Wówczas w postać hrabiego Olafa wcielił się Jim Carrey. Teraz tę rolę zagrał Neil Patrick Harris.

REKLAMA

Nowy zwiastun "Serii niefortunnych zdarzeń" utwierdził mnie w przekonaniu, że na ten serial warto czekać. To produkcja pena tajemnic, mrocznego klimatu i zagadek.

Mam nadzieję, że "Seria niefortunnych zdarzeń" w odcinkach okaże się równie dobra co film i i książki. Przekonamy się już 13 stycznia 2017 roku, kiedy Netflix opublikuje osiem odcinków składających się na pierwszy sezon serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA