REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Fargo coraz bliżej – wysyp kolejnych teaserów

W sieci znów pojawiły się teasery, które po raz kolejny odpowiednio nastrajają i kompletnie nic nie zdradzają. Krótkie filmiki przygotowują nas tylko na to, co zobaczymy w serialu Fargo. Będzie się działo...

06.03.2014
12:50
Serial Fargo - wysyp teaserów
REKLAMA

Serial Fargo to próba przeniesienia filmu braci Cohen – który zgarnął Oscara w kategorii najlepszy scenariusz i najlepsza pierwszoplanowa aktorka - na małe ekrany. Za produkcję odpowiedzialna jest stacja FX, a producentami wykonawczymi są twórcy oryginalnej, pełnometrażowej wersji - Ethan i Joel Cohen. Chociaż serial od FX zachowa klimat pierwowzoru, to historia w nim opowiedziana oraz postacie będą inne od tych, które znamy z Fargo z 1996 roku.

REKLAMA

W filmie fabuła skupiała się na policjantce, która będąc w zaawansowanej ciąży starała się rozwikłać sprawę serii morderstw dokonanych przez bandytów. Ci początkowo zostali wynajęci przez dyrektora sprzedaży w salonie samochodowym, aby porwać jego żonę i wyłudzić okup od teścia. Jednak po pewnym czasie, sprawy wymknęły się spod kontroli i zaczęły biec własnym, krwawym torem.

Serialowy Fargo zacznie się od przybycia Lorne Malvo do pewnego miasteczka w Minnesocie. Nikczemność tego osobnika zmieni życie wielu osób, w tym – w największym stopniu – sprzedawcy ubezpieczeń Lestera Nygaarda (Martin Freeman). W pozostałych rolach wystąpią Colin Hanks, jako lokalny policjant i samotny ojciec, który będzie zmuszony wybierać między swoim bezpieczeństwem a wykonaniem obowiązków służbowych oraz Keegan-Michael Key i Jordan Peele jako agenci FBI opętani pragnieniem złapania Malvo.

REKLAMA

Fargo będzie obejmować dziesięć odcinków, za scenariusz odpowiedzialny jest Noah Hawley a za reżyserię Adam Bernstein. Premiera serialu zapowiedziana jest na 15 kwietnia 2014 roku. Pozostałe teasery możecie zobaczyć na kanale FX Networks.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA