REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix nakręcił serial o najsłynniejszym seryjnym mordercy z Azji. Zobacz zwiastun „Węża”

Charles Sobhraj to skazany na dożywocie seryjny morderca, który siał postach w Azji Południowo-Wschodniej. W latach 70. tropił i zabijał zachodnich turystów. Odebrał życie przynajmniej 12 osobom. Był tak uwodzicielski i przebiegły, że przylgnęła do niego ksywka „Wąż” (a ze względu na strój jego ofiar nazywano go też „Bikini killer”). To również tytuł serialu Netfliksa, który opowie jego historię.

04.03.2021
16:43
Nowy serial Netflixa o seryjnym mordercy z Azji. Zobacz trailer Węża
REKLAMA
REKLAMA

Główną rolę w serialu zagra nominowany do Złotego Globu Tahar Rahim. Na ekranie partnerować mu będą m.in. Jenna Coleman, Ellie Bamber Billy, Howle Amesh Edireweera, Armand Rosbak, Mathilde Warnier, Grégoire Isvarine, Fabien Frankel i Tim McInnerny.

Fabuła „Węża” będzie koncentrować się na próbach doprowadzenia tytułowego seryjnego mordercy przed sąd. Charles Sobhraj w czasie swojej zbrodniczej kariery wielokrotnie umykał stróżom prawa, ale też i trafiał do więzienia. Jednak dzięki swojej zdolności manipulowania ludźmi, nawet za kratkami nie miał ciężkiego życia. Oprócz mordowania, zajmował się przemytem i napadami. Prowadził wystawne życie, a ukradzione pieniądze wydawał w kasynie.

REKLAMA

Za kratami stał się celebrytą pokroju Tedda Bundy’ego. Potrafił zarabiać spore pieniądze nawet w więzieniu – udzielał płatnych wywiadów i sprzedawał prawa do ekranizacji jego biografii. W sumie napisano o nim 4 książki i nakręcono 3 filmy dokumentalne. Nowy serial Netflixa będzie fabularyzowaną wersję jego historii.

Premiera serialu „Wąż” 2 kwietnia na Netflixie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA