REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bogacz z problemami. Patrick Melrose z Benedictem Cumberbatchem już jest dostępny w HBO GO

Patrick Melrose zapowiada się na mocną psychologiczną produkcję. W roli głównej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha.

14.05.2018
17:51
Patrick Melrose
REKLAMA
REKLAMA

Patrick Melrose to pięcioodcinkowy miniserial, który od dzisiaj możecie oglądać w HBO GO. Fabuła opiera się o powieści, których autorem jest Edward St Aubyn. Za jedną z nich – pt. Mother's Milk – autor był nominowany do nagrody Bookera. Powieść bazuje na prawdziwych przeżyciach pisarza.

Fabuła opowie o tytułowym bohaterze, który pochodzi z bardzo bogatej, arystokratycznej rodziny. Jednak wychowywanie się w uprzywilejowanym ekonomicznie środowisku, to nie wszystko. Melrose przez całe życie będzie musiał zmagać się z traumami dzieciństwa. Chodzi głównie o despotycznego ojca i matkę, która przymykała oko na to, co działo się w domu.

Serial Patrick Melrose opowie o uzależnieniach.

Bohater ma pieniądze, jest bardzo błyskotliwy i ma powodzenie u kobiet. Jednak to, co pozostawiło mu w spadku trudne dzieciństwo, doprowadziło go do uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Produkcja opowie o drodze, którą będzie musiał przejść bohater, aby spróbować się wyzwolić z nałogów i pozostałości po koszmarnej przeszłości.

REKLAMA

W roli głównej wystąpił Benedict Cumberbatch, którego znamy m.in. z roli Sherlocka i z filmowego uniwersum Marvela, gdzie portretuje Doktora Strange'a. Na ekranie zobaczymy również m.in. Jennifer Jason Leigh, Sebastiana Maltza. Reżyserem obrazu jest Edward Berger, scenariusz napisał David Nicholls, a za produkcję opowiada Hellen Flint.

W HBO GO dostępny jest pierwszy odcinek serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA