REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

„Szóstka” opowie o trzech parach związanych przez medycynę. Już dziś nowy serial TVN

Już dzisiaj wieczorem zadebiutuje jedna z najbardziej wyczekiwanych premier wiosennych na antenie TVN-u. Serial „Szóstka” opowie o sześciu osobach, których losy zwiąże program medyczny.

31.03.2019
16:00
Szóstka TVN
REKLAMA
REKLAMA

„Szóstka” ma być jedną z czołowych produkcji TVN-u w tegorocznej wiosennej ramówce. Obraz opowie historię sześciorga uczestników programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Trzy pary: ojciec z córką, mąż z żoną oraz chłopak z dziewczyną w przeszłości zdecydowali się na takie rozwiązanie, gdy okazało się, że nie mogą ofiarować swojego narządu bliskim. Jednak od czasu deklaracji sytuacja w życiu bohaterów nieco się zmieniła.

Beata i Marcin są małżeństwem. On ma już dziecko z pierwszego małżeństwa, po śmierci pierwszej żony, wychowywał samotnie syna. Ona nie może mieć własnego potomstwa. Ten ukryty konflikt może zaważyć na losach ich małżeństwa i życiu pozostałych uczestników. Jednak problemów jest więcej. Gdy Kamil i Natalia przystępowali do programu, byli parą. Ich relacja uległa jednak znacznej zmianie, a udział obydwojga jest niepewny. Olga i jej ojciec mają niezwykle skomplikowaną relację. Ona jest gotowa przebaczyć mu błędy, on jednak niekoniecznie zrozumie, ile jej zawdzięcza.

W serialu „Szóstka” zobaczymy gwiazdorską obsadę.

REKLAMA

Reżyserką serialu jest Kinga Dębska, a za stronę producencką odpowiedzialna jest Krystyna Lasoń. W rolach głównych w serialu zobaczymy między innymi Gabrielę Muskałę, Grzegorza Damięckiego, Mateusza Rusina, Maję Pankiewicz, Julię Wyszyńską, Sławomira Orzechowskiego, Mariannę Zydek i Marcina Bosaka.

„Szóstka” pojawi się ze swoim premierowym odcinkiem w niedzielę 31 marca o 21:30 na antenie TVN. W sieci serial będzie można obejrzeć w serwisie Player.pl po wskazanej wyżej godzinie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA