REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Wodnikowe Wzgórze zobaczymy już w grudniu na Netfliksie. Ta animacja wygląda świetnie

Wodnikowe Wzgórze po raz kolejny doczeka się przeniesienia na ekrany. Książka Richarda Adamsa w ciągu ponad 45 lat od wydania była dwukrotnie inspiracją dla filmowców. Już w grudniu obejrzymy nowy serial BBC, będący ekranizacją fantastycznej powieści. Sprawdźcie, jak się zapowiada.

05.12.2018
10:12
wodnikowe wzgórze netflix
REKLAMA
REKLAMA

Literacki pierwowzór opowiada o grupie królików, które zostają zmuszone do opuszczenia swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Kiedy ruszają w drogę, by znaleźć dla siebie nowy kąt, spotykają ich różne przygody. Na bohaterów czają się też niebezpieczeństwa.

Zapowiedź Wodnikowego Wzgórza prezentuje mocne i mroczne fragmenty opowieści. Wygląda to naprawdę wspaniale.

Produkcja BBC One jest trzecią z kolei ekranizacją słynnego dzieła z gatunku fantasy. Pierwszy raz Wodnikowe Wzgórze zostało przeniesione na ekrany w roku 1978 jako film, czyli sześć lat po wydaniu powieści. Następnie w 1999 roku odbyła się premiera animowanego serialu na podstawie książki.

Nowa seria liczyć będzie cztery odcinki. Głosów w oryginalnej wersji, przygotowanej przez BBC One, użyczyli m.in. John Boyega, Peter Capaldi, Nicholas Hoult, Ben Kingsley, James McAvoy, a także Rosamund Pike, Gemma Arterton czy Olivia Colman. Reżyserem produkcji jest Noam Murro.

Już nie mogę się doczekać, by obejrzeć Wodnikowe Wzgórze na Netfliksie. Zapowiada się na naprawdę niezwykłą i przede wszystkim cieszącą oko historię.

Wodnikowe Wzgórze Netflix - kiedy premiera?

REKLAMA

Serial obejrzymy jeszcze w tym miesiącu w serwisie Netflix. Platforma pokaże produkcję 23 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA