REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Woody'ego Allena doczekał się oficjalnego trailera

Już w tym miesiącu, bo 30 września 2016 roku, zobaczymy pierwszy serial, który jest efektem współpracy Woody'ego Allena i platformy Amazon. Produkcja, która zadebiutuje za dwa tygodnie, nosi tytuł "Crisis in Six Scenes". Zobaczcie jej pierwszy oficjalny zwiastun.

15.09.2016
10:48
Serial Woody'ego Allena doczekał się oficjalnego trailera
REKLAMA
REKLAMA

W serialu w reżyserii Woody'ego Allena, zobaczymy samego twórcę produkcji, a także inne gwiazdy, które nie są obce maniakom produkcji w odcinkach. Pojawią się: Miley Cyrus, Rachel Brosnahan ("House of Cards"), John Magaro ("Orange Is the New Black"), Becky Ann Baker ("Dziewczyny").

REKLAMA

Akcja serialu toczyć się będzie w latach 60. ubiegłego stulecia. Bohaterami "Criss in Six Scenes" będzie typowa amerykańska rodzina, mieszkająca na przedmieściach Nowego Jorku. Głównymi bohaterami produkcji są postaci grane przez Woody'ego Allena i Elaine May oraz Johna Magaro i Rachel Brosnahan. Życie grupy przyjaciół zmienia się, gdy w zamieszkiwanym przez nich domu pojawia się hippiska, zaangażowana w działalność ruchu komunistycznego (w tej roli Miley Cyrus).

"Crisis in Six Scenes" liczyć będzie sześć odcinków, trwających po pół godziny. Drugi sezon produkcji nie jest planowany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA