REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serialowe nowości i kontynuacje. Podpowiadamy, jakie seriale obejrzeć w czerwcu

Nowe sezony jednych z najlepszych seriali i zupełnie nowe produkcje… tak powinniśmy zaczynać każdy comiesięczny przegląd serialowych nowości. Tym razem jednak pojawią się również finałowe odcinki słynnych produkcji i specjalne odcinki tych uwielbianych przez fanów.

30.05.2018
13:00
seriale czerwiec 2018
REKLAMA
REKLAMA

Luke Cage – 2 sezon

Tytułowy bohater nie ma czasu na odpoczynek. Posiadający niezniszczalną skórę obrońca Harlemu niestrudzenie będzie siał postrach wśród bandziorów i łamiących prawo łachmytów. Nie zabraknie dramatów, osobistych rozterek i mniej oczywistych przeciwności losu. Zwłaszcza, że Cage będzie miał godnego adwersarza: Bushmastera z Jamajki.

Premiera: 22 czerwca na platformie Netflix.

Ucho Prezesa – odcinki specjalne

Ucha Prezesa nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najlepszych satyrycznych seriali w polskiej telewizji, internetowej czy tradycyjnej. Showmax od dłuższego czasu sponsoruje jego produkcję. W zamian twórcy serialu umieszczają w tej usłudze od czasu do czasu odcinki specjalne, na wyłączność. W tym miesiącu pojawią się aż dwa.

Premiera: 14 i 21 czerwca na platformie Showmax.

Cormoran Strike – 1 sezon

To serialowa adaptacja serii kryminałów autorstwa Joanne K. Rowling, wyprodukowana przez BBC. W tytułowego bohatera wcielił się Tom Burke. Serial ma mieć siedem odcinków. Tytułowy bohater to weteran wojenny i detektyw – małomówny, burkliwy, ale też oddany i wierny swoim ideałom. Jak ktoś lubi kryminały, zdecydowanie warto dać szansę tej produkcji.

Premiera: 1 czerwca na HBO.

Sense8 – epilog

Zdaniem wielu, serialowe dzieło sióstr Wachowskich zostało pochopnie skasowane. Netflix dał jednak artystkom szansę na zamknięcie wszystkich wątków – pełnometrażowy odcinek końcowy pozwoli nam pożegnać się z lubianymi przez nas postaciami.

Premiera: 8 czerwca na platformie Netflix.

The Affair – 4 sezon

Niebezpieczny związek Allison i Noah przetrwał już trzy sezony i wygląda na to, że przetrwa i czwarty. Choć nasi bohaterowie rozpoczną tę opowieść z dala od siebie i w związkach z innymi osobami. Możemy się jednak domyślać, że ten namiętny romans tak prędko nie wygaśnie.

Premiera: 18 czerwca na platformie Showmax.

Sukcesja – 1 sezon

Sukcesja to historia rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Rozpoczyna się walka o władzę i spadek po wpływowej głowie rodziny.

Premiera: 4 czerwca na HBO

GLOW – 2 sezon

Nie spodziewaliśmy się niczego szczególnego po pierwszym sezonie Gorgeous Ladies of Wrestling, a tymczasem ten nas bardzo miło zaskoczył. Tym bardziej cieszymy się, że już niedługo premiera drugiego sezonu o dziewuchach, które nie boją się wyjść na zapaśniczy ring.

Premiera: 29 czerwca na platformie Netflix.

Trzy dni Kondora – 1 sezon

REKLAMA

Ta produkcja z gatunku szpiegowskiego thrillera ma być hołdem dla szpiegowskiego thrillera z 1975 roku z Robertem Redfordem w roli głównej wystąpi Max Irons, syn Jeremy’ego Ironsa. Oprócz niego w serialu wystąpią też Mira Sorvino i Brendan Fraser.

Premiera: 7 czerwca na platformie Showmax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA