REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serialowy październik w pełni. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w nadchodzącym miesiącu

Co serwisy VOD i telewizje przygotowały na październik? Całą masę mocnych i gorących tytułów. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w tym chłodnym miesiącu. 

01.10.2019
19:39
seriale na pazdziernik
REKLAMA
REKLAMA

„Katarzyna Wielka” zapowiada się na prawdziwy historyczny hit. Nie dość, że główną rolę gra tutaj Helen Mirren, to jeszcze bohaterka tej produkcji jest bardzo znana w Polsce, chociaż głównie jako jedna z osób, które wprawiły w ruch mechanizm doprowadzający do rozbiorów. Nowy serial pokaże, miejmy nadzieję, władczynię, która zasłużyła na przydomek „Wielka”, a to przecież nie lada wyczyn.

„Katarzyna Wielka" już od 3 października w HBO GO. 

Zastanawialiście się, jak potoczyły się losy świata po tym, jak Doktor Manhatann został oskarżony o ludobójstwo, a Rorschach stracił życie w walce o prawdę? Już niedługo sprawa stanie się jasna, bo na HBO wyląduje serial kontynuujący opowieść znaną z komiksu. Domyślam się, że nie będzie to kontynuacja bezpośrednia, ale jasno widać, że produkcja będzie nie tylko klimatyczna, ale też wykonana z niemałym rozmachem. W jednej z ról Jeremy Irons.

Serial obejrzycie w HBO GO już 20 października.

The Kominsky Method – sezon 2.

Moda na nietłumaczenie angielskich tytułów na Netfliksie trwa w najlepsze. A jeden z jej reprezentantów przy okazji jest bardzo dobrym serialem. Michael Douglas i Alan Arkin wcielają się tu w emerytowanych pracowników amerykańskiego przemysłu filmowego. „The Kominsky Method” to dość mocna opowieść o starzeniu się i dojrzewaniu, ale jednocześnie zabawna i w gruncie rzeczy ciepła komedia.

2. sezon „ The Kominsky Method” pojawi się na Netfliksie już 25 października.

Nietypowe połączenie telenoweli z czarną komedią wyszło Netfliksowi nad wyraz dobrze. „La Casa de las Flores” zaczyna się od śmierci kochanki głowy rodziny. Kobieta zostawiła po sobie nie tylko kontrowersje, ale również dziecko, które powinno wprowadzić się do rodziny biologicznego ojca. Ale za tym dość nietypowym zawiązaniem akcji kryje się również dość poważna i odważna opowieść o odkrywaniu swojej seksualności.

2. sezon „ Dom kwiatów” pojawi się w serwisie Netflix 18 października.

BoJack Horseman – sezon finałowy

No, nareszcie doczekaliśmy się. Opowieść o smutnym aktorze zazwyczaj pojawiała się w okolicach wakacji, tym razem przyszło nam czekać jednak nieco dłużej. Co jednak istotne, finałowy sezon pojawi się w dwóch częściach. Pierwsza już w październiku, a kolejna 31 stycznia. Trzeba przyznać, że Netflix gra bardzo odważnie, rezygnując z jednego z najlepszych swoich seriali oryginalnych. Czekamy.

„BoJack Horseman” wróci na Netfliksa 25 października.

REKLAMA

Fani Stephena Kinga powinni być więcej niż zadowoleni. „Castle Rock”, czyli serial od Hulu, wraca do Polski z drugim sezonem i znowu będzie można go zobaczyć w HBO GO. Ta szalona opowieść, która czerpie z powieści napisanych przez mistrza horroru, to nie tylko zbiór nawiązań, ale też dość pokręcona i intensywna historia.

Drugi sezon „Castle Rock” pojawi się w HBO GO już 18 października. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA