REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Za oknem zimno, w serwisach VOD gorąco. Sprawdzamy, jakie seriale obejrzymy tej zimy

Zima w tym roku pojawia się w Polsce z różną intensywnością - śniegu niewiele, a jak już się pojawia, to szybko znika. Jedno jednak jest pewne i niezmienne - serwisy VOD dostarczą nam kilka niezłych nowości i gorących kontynuacji.

18.12.2020
19:22
canal plus telewizja przez internet
REKLAMA
REKLAMA

Batwoman – sezon 2

batwoman javicia leslie ruby rose 2 sezon class="wp-image-421888"

„Batwoman” to serial, który nie miał szczęścia. Początkowo wydawało się, że będzie to absolutny hit, bo przecież bat-rodzina, głównie ze względu na swojego założyciela, cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Do tego fakt sfeminizowania mściciela z Gotham sugerował, że nareszcie dostaniemy naprawdę świeże spojrzenie na to miasto i przede wszystkim na antagonistów gacka. 1. sezon okazał się jednak wyjątkowo nieudany, a wisienką na torcie zawodu było odejście aktorki odgrywającej tytułową rolę. I pewnie nie polecałbym tego serialu w niniejszym zestawieniu, gdyby nie fakt, że 2. sezon ma być nowym otwarciem i nową szansą dla twórców. Choćby dlatego, że w główną bohaterkę wcieli się nowa aktorka, Javicia Leslie.

Nowy sezon „Batwoman" oglądać będzie można od 17 stycznia. 

Rozczarowani – sezon 3

rozczarowani 3 sezon zwiastun trailer class="wp-image-474124"

Doskonale zdaję sobie sprawę, że „Rozczarowani” nie są najlepszym z serialowych dzieci Matta Groeninga. Ba, prawdopodobnie ten miks „Simpsonów” i „Futuramy” nigdy nie dorówna wyjściowym serialom. Nie zmienia to jednak faktu, że „Rozczarowani” świetnie wpisują się w zapotrzebowanie – to wtórna i powtarzalna rozrywka, ale trudno odmówić jej bezpiecznego, sympatycznego i wręcz rodzinnego humoru.

Nowy sezon „Rozczarowanych" pojawi się na Netfliksie 15 stycznia. 

Równonoc

I już serial „Równonoc” został nazwany nowym „Dark”. Ciekawe, czy ktoś jeszcze pamięta, że niemiecki serial sam był nazywany nowym „Stranger Things”. Porównania porównaniami, ale „Równonoc” zapowiada się, jeśli nie na hit, to przynajmniej na mocną propozycję od Netfliksa. Ten duński serial opowie o Astrid, która jako dziecko przeżyła zniknięcie siostry. 20 lat później kobieta postara się rozwiązać tę zagadkę. Faktycznie, brzmi to trochę znajomo.

„Równonoc" obejrzycie 30 grudnia w serwisie Netlfix.

WandaVision

helstrom marvel class="wp-image-473704"

Dokąd zmierzasz, Disney’u? Gigant pewnie nie odpowiedziałby wprost, ale ewidentnie onieśmielił go sukces „The Mandalorian”. Zamknięcie pewnego rozdziału w MCU rodziło pytania o dalsze losy znanych i doinwestowanych bohaterów. Od jakiegoś czasu jasne jest, że ich drugie życie będzie rozgrywało się w serialach. „WandaVision” opowie o losach Wandy Maximoff (Scarlett Witch) i Visiona.

„WandaVision” pojawi się w serwisie Disney+ 15 stycznia. 

For All Mankind

seriale listopad 2019 class="wp-image-337969"

„For All Mankind” pokazuje nam świat, w którym wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył. Od samego początku jasne było, że to serial z ogromnym potencjałem, ale pierwsze recenzje były mieszane. Teraz, gdy nadchodzi 2. sezon, karta może się odwrócić.

REKLAMA

„For All Mankind” zadebiutuje w Apple TV+ 19 lutego. 

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA