REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To będzie dobry miesiąc. Przyglądamy się najciekawszym serialom sierpnia

Zapowiada się gorący miesiąc. I wcale nie mam tu na myśli pogody, a serialowe nowości w serwisach VOD. Sprawdźcie, co warto obejrzeć. 

31.07.2020
19:59
Sierpień 2020: które seriale Netflix i HBO warto obejrzeć?
REKLAMA
REKLAMA

Sierpień 2020 - najciekawsze seriale

Drwale

National Geographic sukcesywnie powiększa swoje portfolio tytułów fabularnych. Tym razem trafiło na produkcję o końcówce XVII wieku. Nuuudy, możecie pomyśleć. Ale natychmiast zmienicie zdanie, gdy powiem, że to XVII wiek w Nowej Francji, czyli na terenach dzisiejszej Kanady. Bohaterami są ludzie przybyli na nowy kontynent, aby „uczynić go sobie poddanym”. Rzecz jasna nie chodzi tylko o ziemię, nieprzebrane lasy, ale również o rdzenną ludność. Zapowiada się mocne i trudne doświadczenie.

Drwale już 2 sierpnia w National Geographic.

Najbardziej poszukiwani przestępcy

Serial dokumentalny od czerwonego serwisu VOD. „Najbardziej poszukiwani przestępcy” opowiedzą o tych bandytach, którzy wciąż pozostają nieuchwytni, mimo że wyznaczono za nich sowite nagrody. Mam nadzieję, że zobaczymy również metody pracy służb zaangażowanych w złapanie ich. Przyznam, że ostatnie produkcje Netfliksa dotyczące właśnie działań FBI bardzo trafiły w mój gust i czekam na więcej.

Serial dokumentalny „Najbardziej poszukiwani przestępcy” obejrzycie na Netfliksie już 5 sierpnia.

Tak czy owak

tak czy owak

Serial o tajemniczym tytule „Tak czy owak” opowie o dwóch dziewczynach z małego hiszpańskiego miasteczka, które trafiły do Madrytu, do bardzo modnej i bogatej dzielnicy. Historia ma pokazać, do jakich napięć może dojść między młodymi ludźmi, ale też opowiadać o przyjaźni. Ta produkcja brzmi bardzo kameralnie i... bardzo mi się to podoba.

„Tak czy owak” w HBO GO już 8 sierpnia.

Kraina Lovecrafta

seriale science fiction

„Kraina Lovecrafta” to nadchodzący serial serial HBO, który został oparty na powieści Matta Ruffa o tym samym tytule. Będzie to produkcja obyczajowa, która powstała pod opieką J.J. Abramsa i Jordana Peele’a. Tego pierwszego nie trzeba przedstawiać, a ten drugi ostatni wyreżyserował dwa naprawdę fenomenalne horrory - „Uciekaj” i „To my”. Serial od HBO opowie o... prześladowaniu rasowym i potworach rodem z umysłu Lovecrafta. Co w sumie na to samo wychodzi, bo mistrz grozy był potwornym rasistą. Jestem bardzo ciekaw, jak i które opowieści Lovecrafta zostaną pokazane, ale też niecierpliwie wyczekuję tego bardziej politycznego odczytania.

„Kraina Lovecrafta” 17 sierpnia w HBO GO.

High Score: Złota era gier

Netflix coraz bardziej inwestuje w produkcje dokumentalne, choć zapewne fakt, że jest ich znacznie więcej niż tych fabularnych może być powiązany z pandemią koronawirusa. „High Score: Złota era gier” wydaje się być serialem, który powinni (i z pewnością zrobią to) obejrzeć gracze. Opowie on nie tylko o samej rozrywce, ale też o konkurencji i innowacjach, które są z nią związane.

REKLAMA

Serial dokumentalny „High Score: Złota era gier” obejrzycie na Netfliksie już 19 sierpnia.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA