REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serialowy "Star Trek" z pierwszym teaserem

W sieci wylądował pierwszy teaser nowego serialu "Star Trek", który w najmniejszym nawet stopniu nie zdradza tego, czego możemy się spodziewać po tym telewizyjnym widowisko, zdradza za to jej logo. 

19.05.2016
12:28
Serialowy „Star Trek” z pierwszym teaserem
REKLAMA
REKLAMA

"Star Trek" obchodzi w tym roku pięćdziesiąte urodziny. Z tej okazji stacja CBS, trzymająca w garści prawa do tej marki, jakiś czas temu ogłosiła, że przymierza się do wyprodukowania nowego serialu osadzonego w tym uniwersum. Jego producentem jest Alex Kurtzman, czyli osoba odpowiedzialna za realizację pełnometrażowego "Star Treka" z 2009 roku i jego sequela, "W ciemność" z 2013 roku.

REKLAMA

Wiele więcej na temat tego serialu w tej chwili nie wiemy, efektowny, choć w gruncie rzeczy pozbawiony treści teaser obiecuje "nowe załogi, nowych przeciwników i nowych bohaterów". To wiedzieliśmy już jednak wcześniej - podczas ogłoszenia nowej telewizyjnej produkcji wykorzystującej franczyzę "Star Trek" informowano, że będzie ona skupiała się na odkrywaniu nieznanych światów przez nigdy wcześniej niespotykane postaci.

Premiera serialu "Star Trek" zaplanowana jest na rok 2017, więcej szczegółów powinniśmy zatem poznać już niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA