REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serialowych 12 Małp ciąg dalszy – Syfy zamówiło już cały sezon

Ponad pół roku temu pisaliśmy, że serialowy remake 12 Małp będzie mieć miejsce tylko wtedy, gdy pilotażowy odcinek zostanie ukończony, a jego odbiór będzie pozytywny. Najwidoczniej wszystko dobrze się złożyło, ponieważ Syfy nie zrezygnował z planów wskrzeszenia jednego z najlepszych dzieł Terry’ego Gilliama.

05.04.2014
20:57
Serialowych 12 Małp ciąg dalszy – Syfy zamówiło już cały sezon
REKLAMA

12 Małp będzie zatem kolejnym – tak popularnym ostatnimi czasy – serialem/remake’iem. Dwunastoodcinkowy sezon zostanie przygotowany przez Universal Cable Production oraz Atlas Entertainment, a pilotażowy odcinek ma ujrzeć światło dzienne w styczniu 2015 roku.

REKLAMA

Schedę po Brucie Willisie przejmie Aaron Standford (Nikita, X-Men 2), który wcieli się w rolę Jamesa Cole’a – tytułowego bohatera (więźnia), który zostaje wysłany z postapokaliptycznej przyszłości w przeszłość, aby uratować ludzkość przed morderczym wirusem. W wyniku pomyłki Cole trafia sześć lat przed wyznaczoną datą i ląduje w szpitalu psychiatrycznym. W serialu zobaczymy także doktor psychiatrii Cassandrę (filmową Kathryne) Railly, towarzyszkę Cole’a, która musi dokonać życiowego wyboru pomiędzy dotychczasowym spokojnym życiem a niebezpieczną przygodą u boku „szalonego” człowieka z przyszłości. Doktor Railly zagra Amanda Schull (Suits), natomiast w pozostałych rolach zobaczymy Noah Bean oraz Kirka Acevedo (Fringe).

REKLAMA

Za powstanie pilotowego odcinka odpowiedzialny jest duet Terry Matalas oraz Travis Fickett (Nikita). Zarówno serial jak i film Guilliama z 19956 roku opierają się na francuskiej produkcji La Jetée z 1962 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA