REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVN uruchamia nowy serwis w internecie. To nowa odsłona Dzień dobry TVN

Dzień dobry TVN to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Teraz twórcy zdecydowali się na wykorzystanie tego długofalowego sukcesu i właśnie pracują nad specjalnym serwisem internetowym.

05.12.2018
12:33
Serwis internetowy Dzień dobry TVN
REKLAMA
REKLAMA

Globalny trend przenoszenia treści mediów do internetu dotarł także do TVN-u. Redakcja Dzień dobry TVN zakasała rękawy i właśnie tworzy dla swoich widzów nowy format. Tym razem ma to być serwis internetowy z treściami lifestyle, który ma być niejako przedłużeniem popularnego programu. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia, na portalu Dzień dobry TVN użytkownicy znajdą treści powiązane z telewizją śniadaniową, ale także takie tworzone ekskluzywnie materiały na potrzeby serwisu internetowego.

Serwis internetowy Dzień dobry TVN ma funkcjonować jako swojego rodzaju hybryda.

Z jednej strony będziemy mogli tam obejrzeć materiały wideo z programu porannego. Z drugiej użytkownicy będą mieli dostęp także do dodatkowych treści dodatkowych nawiązujących do tych prezentowanych w trakcie porannego pasma. Oprócz tego wszystkiego tworzone będą również treści, które będą publikowane wyłącznie na potrzeby strony.

Wciąż jednak nie wiadomo, jakie są plany stacji i redakcji co do dotychczasowej strony internetowej dziendobry.tvn.pl kojarzonej do tej pory z porannym telewizyjnym programem śniadaniowym. Żadna ze stron nie skomentowała, czy ta ma zostać odświeżona, czy może zastąpiona przez przygotowywany serwis internetowy.

REKLAMA

Nowa platforma Dzień dobry TVN nie posiada jeszcze swojej dokładnej daty startu.

A przynajmniej taka informacja nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA