REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. VOD

Oferta VOD nie kończy się na Netfliksie i HBO GO. We wrześniu do innych serwisów dołączą m.in. „John Wick 3” i „The Boys”

We wrześniu zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tytuły dołączane do serwisów innych niż tylko Netflix i HBO GO. Wiele mniejszych platform streamingowych przygotowało bowiem na najbliższe tygodnie prawdziwe hity. Szczególną uwagę widzów przyciągnie zapewne 2. sezon „The Boys”.

01.09.2020
21:37
serwisy vod nowości
REKLAMA
REKLAMA

Kontynuację popularnego suberbohaterskiego serialu Amazona można nawet nazwać najważniejszych serialowym wydarzeniem września. A ciekawe filmy i seriale do swojej oferty dodadzą też inne serwisy pokroju Player.pl, Apple TV+, Rakuten TV czy Canal+ telewizja przez internet. Na co warto zwrócić uwagę?

Serwisy VOD na wrzesień 2020 – oferta dostawców innych niż Netflix i HBO GO:

„Pan T.” to jedna z najciekawszych i najinteligentniejszych polskich komedii stworzonych w ostatnich latach. Produkcja oparta na życiu i utworach Leopolda Tyrmanda wywołała sporo kontrowersji i dyskusji w środowisku, przede wszystkim ze względu na niejasną sytuację z prawami do twórczości słynnego dziennikarza i pisarza. Natomiast nie ma wątpliwości, że „Pan T.” ostatecznie obronił się swoją jakością i poziomem aktorstwa zaprezentowanym przez obsadę.

Premiera: 15 września

W ostatnich tygodniach fani serii „John Wick” nie mieli szczęścia do aktualizacji bibliotek VOD. Z platformy Netflix zniknęły bowiem dwie pierwsze części trylogii. Na szczęście już wkrótce widzowie będą mieli z kolei okazję nadrobić film „John Wick 3”. Wyprodukowane w 2019 roku dzieło kontynuuje historię tytułowego zabójcy na zlecenie, który staje przed największym wyzwaniem w swoim życiu. Będzie musiał stawić czoła najlepszym asasynom na planecie.

Premiera: 20 września

Inne ciekawe nowości:

 • Jojo Rabbit 1/9/2020
 • Tajni i fajni 6/9/2020
 • Sala samobójców. Hejter 12/9/2020
 • Le Mans '66 13/9/2020
 • Obywatel Jones 19/9/2020

Serial „The Boys” jest bezsprzecznie największym hitem platformy Prime Video. Z tego powodu powstanie 2. sezonu od początku wydawało się oczywistą decyzją ze strony Amazona. Na szczęście firma nie zawiodła swoich użytkowników i zamówiła od razu dwie kolejne odsłony „The Boys”. Pierwsze trzy odcinki 2. sezonu trafią na platformę 4 września, a kolejne epizody będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

Premiera: 4 września

Oryginalna „Utopia” to jeden z najpopularniejszych współczesnych brytyjskich seriali. Historia stworzona Dennisa Kelly'ego szybko stała się kultowym klasykiem i po siedmiu latach powróci w nowej wersji na platformie Prime Video. Za stworzenie amerykańskiego remake'u „Utopii” zabrała się nie byle jaka scenarzystka, bo Gillian Flynn (autorka „Zaginionej dziewczyny” i „Ostrych przedmiotów”). Fabuła produkcji kręci się wokół grupy komiksowych fanów, którzy wierzą w profetyczną moc zeszytów z serii „The Utopia Experiments”.

Premiera: 25 września

Inne ciekawe nowości:

 • Dino Dana The Movie 4/9/2020
 • All In: The Fight for Democracy 18/9/2020
 • Fernando 25/9/2020

Long Way Up

serwisy vod nowości

„Long Way Up” to serial dokumentalny, który pokaże szczegóły motocyklowej podróży aktora Ewana McGregora i jego przyjaciela Charliego Boormana. Duet w ciągu ponad 100 dni pokona 13 tys. mil i przekroczy granice 13 krajów. Ich punktem startowym będzie miasto Ushuaia na krańcu Ameryki Południowej. Czy przyjaźń McGregora i Boormana po raz trzeci wytrzyma podobną próbę?

Premiera: 18 września

Tehran

serwisy vod nowości

Do biblioteki serwisu Apple TV+ dołączy we wrześniu również thriller szpiegowski „Tehran”. Nowy miniserial stworzony przez autora dostępnej na Netfliksie „Faudy” na przestrzeni ośmiu odcinków opowie historię agentki Mossadu, która bierze udział w tajnej misji na ulicach Teheranu. W wyniku nieprzewidzianego zwrotu wydarzeń życie kobiety i wszystkich jej najbliższych zawiśnie na włosku. Główną rolę w serialu zagra młoda izraelska aktorka Niv Sultan.

Premiera: 25 września

Wilkołak

„Wilkołak” to powstała w 2018 roku polska produkcja łącząca w sobie elementy kina historycznego, thrillera i horroru. Fabuła filmu Adriana Panka kręci się wokół grupy ośmiorga dzieci wyzwolonych z obozu zagłady. Zamieszkują one w zniszczonej i niemalże opuszczonej posiadłości pod opieką samotnej kobiety (w tej roli Danuta Stenka). Wkrótce bezpieczne schronienie otaczają jednak wygłodniałe wilczury, które ktoś nauczył polować na ludzi.

Premiera: 4 września

Tylko sprawiedliwość

Film „Tylko sprawiedliwość” został oparty na prawdziwej walce czarnoskórego prawnika Bryana Stevensona, który założył kancelarię reprezentującą skazanych na karę śmierci. Główny wątek produkcji kręci się wokół sprawy niesłusznie skazanego Waltera McMillana i walce o jego uwolnienie. W obsadzie „Tylko sprawiedliwość” znaleźli się Jamie Foxx, Brie Larson, Rob Morgan i Michael B. Jordan.

Premiera: 29 września

Inne ciekawe nowości:

 • Resistance 1/9/2020
 • Zjazd 2/9/2020

Usta Usta: Sezon 4

serwisy vod nowości
Foto: Usta Usta/Piotr Litwic/TVN

Najbliższy miesiąc na platformie Player.pl upłynie pod znakiem nowych tytułów z jesienniej ramówki stacji TVN. Użytkownicy serwisu mogą się więc spodziewać przede wszystkim polskich tytułów i licznych powrotów. Jednym z tytułów, który doczeka się nowych odcinków jest serial „Usta Usta”. W 4. sezonie produkcji zobaczymy m.in. Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wilczak i Marcin Perchuć.

Premiera: 6 września

Inne ciekawe nowości:

REKLAMA
 • Hotel Paradise 1/9/2020
 • Warsaw Shore: Sezon 13 6/9/2020

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA