REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Sesja is coming. Studia zrobią z ciebie zombie!

Koniec stycznia to co roku czas, w którym studenci zmieniają się w zombies. Nadchodzi sesja, a to oznacza jedno - zarwane noce i stosy notatek piętrzące się wokół. Sesja to także pieniądze, których w panice pozbywasz się na ksero, by zdobyć potrzebne materiały (ach, jak przyjemnie było nic nie notować i przysypiać na wykładach!) oraz stolik z kubkami po herbacie i napoczęte tabliczki czekolady, które mają pomóc stymulować umysł podczas pracy (zrzucę wszystko po sesji!).

20.01.2015
13:56
Sesja is coming. Studia zrobią z ciebie zombie!
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy kanału BonzoOfficial, na którym możemy znaleźć też zapowiedź nadchodzącej Matury, stworzyli trailer zwiastujący nadejście... sesji. Studenci przemienieni w zombies i żywiący się nauką, przerażenie i ogólny nastój grozy - tak w skrócie można podsumować wideo "Sesja is coming". Trzeba przyznać, że całość jest naprawdę nieźle zrealizowana, a przy tym dowcipna. Zresztą zarówno "Sesja is coming" jak i "Matura is coming" skonstruowane są niczym pastisze trailerów horrorów klasy B.

REKLAMA

Rozbrzmiewająca wszędzie mroczna muzyka, demony i odprawianie egzorcyzmów na biednych studentach mają w sobie rzeczywiście coś wspólnego z wyobrażeniem sesji, kiedy dzieli nas od niej zaledwie kilka dób. Cóż, na parę dni przed okropnymi egzaminami nie pozostało nam naprawdę nic innego, jak modlić się, by wszystko przebiegło pomyślnie lub wziąć przykład z bohatera "Pirson Break". Albo spróbować się czegokolwiek nauczyć. Tylko komu by się chciało?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA