REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. YouTube

Świetna inicjatywa Fox Polska. Pilot „Agent Carter” legalnie, po polsku i na YouTube

Godna zauważenia inicjatywa działającej na terenie polski stacji Fox. Emitowany przez nią serial „Agent Carter” pojawił się w sieci, z polskim lektorem i zupełnie za darmo.

25.05.2015
21:59
Pilot „Agent Carter” legalnie, po polsku i na YouTube
REKLAMA

Nie od dzisiaj wiemy, że stacje telewizyjne są bezsilne w starciu z oglądaniem ulubionych seriali za pomocą Internetu. Sieć jako medium masowe zaczyna znaczyć tyle co linearna telewizja. Wyniki ostatnich wyborów prezydenckich w Polsce są tego najlepszym przykładem. Nic więc dziwnego, że reprezentanci tak zwanych „mediów tradycyjnych” muszą otwierać się na promocje swoich produktów w Internecie. W przeciwnym przypadku zrobią to za nich piraci.

REKLAMA

Na bardzo dobry pomysł promocji swojej oferty wpadł Fox Polska. Dzięki inicjatywie tej stacji wszyscy możemy zobaczyć pilota serialu „Agent Carter” za pośrednictwem platformy YouTube.

Materiał filmowy został opublikowany na oficjalnym kanale Fox Polska. Można obejrzeć go w jakości 720p, z profesjonalnym, rodzimym lektorem. Na ten moment odcinek zdobył ponad 3000 wyświetleń, z kolei z komentarzy wyłania się jasny, cieszący mnie przekaz – świetna inicjatywa, ale poprosimy również wersję z napisami. Jako osoba przeciwna psuciu filmów i seriali przez lektora, dołączam się do apelu.

REKLAMA

Z drugiej strony oferta Fox Polska jest idealna, kiedy chcemy konsumować treści „w  tle”. Uruchamiamy odtwarzacz YouTube, „Agent Carter” zaczyna się buforować, my z kolei bierzemy się za mycie naczyń czy wycieraniu kurzu. To wielka przewaga Foxa nad pirackimi filmami i seriali, tak powszechnie oglądanymi w Polsce.

Niestety, muszę rozczarować wszystkich czekających na kolejne epizody. Fox Polska podzielił się z internautami jedynie pilotem serialu „Agent Carter”. Po więcej naprawdę dobrych przygód panny Carter musicie już odwiedzić kanał Fox Polska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA