REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Shakira łączy siły z Rihanną w singlu Can’t Remember To Forget You i wychodzi jej to znakomicie

Premierowy singiel Shakiry – Can’t Remember To Forget You pojawił się dzisiaj w sieci o 15:00 (czasu polskiego) i już zbiera pozytywne opinie od fanów. Mimo, że nie jestem fanem Shakiry, to przyłączam się do tego chóru pozytywnych głosów, ta piosenka brzmi fantastycznie!

13.01.2014
16:38
Shakira łączy siły z Rihanną w singlu Can’t Remember To Forget You i wychodzi jej to znakomicie
REKLAMA

REKLAMA

Beat rodem ze ska/reggae, z pozytywnym brzmieniem i typowym dla ska skocznym groovem, wprowadza trochę wakacyjnego nastroju w nasze zimowe dni. Połączone - i tak różne - wokale Shakiry i Rihanny pasują do siebie na tyle, że Can’t Remember To Forget You słucha się po prostu wyśmienicie. Może tylko trochę zastanawiać tekst, czyżby Rihanna znów wspominała swój związek z Chrisem „lubię bić kobiety” Brownem?

REKLAMA

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że ten singiel właśnie tak będzie brzmieć. Oczekiwałem raczej czegoś mocniejszego i bardziej klubowego, a tutaj proszę. Lekko, łatwo i przyjemnie. Po reggae’owej zwrotce następuje rockowy pop-rockowy refren. W pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że nie do końca pasuje, ale summa summarum wszystko do siebie ładnie się klei. Poza tym, miło jest usłyszeć głos Rihanny właśnie w takiej, „plumkającej” piosence, do twarzy jej z tym.

Od ostatniego studyjnego albumy Shakiry minęły ponad trzy lata, ale jeżeli ten singiel to nie jedyna taka bomba produkcyjna na przyszłej płycie, to można spodziewać się naprawdę fajnego popowego krążka. Data premiery płyty została ustalona na 25 marca. Teraz pozostaje nam czekać tylko na teledysk do Can’t Remember To Forget You.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA