REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Gwiazda "Słodkich kłamstewek" dokonała coming outu. Zrobiła to za pomocą TikToka

Shay Mitchell, gwiazda znana z takich produkcji jak m.in. "Słodkie kłamstewka", Ty" oraz "Glee" w oryginalny sposób poinformowała, że jest biseksualna. 35-latka użyła do tego hitowego medium społecznościowego, którym jest TikTok.

06.10.2022
16:54
Shay Mitchell
REKLAMA

Shay Mitchell dała się poznać fanom, grając w takich produkcjach jak m.in. "Słodkie kłamstewka" czy też "Glee". 35-letnia aktorka i modelka, pytana o swoje życie prywatne, otwarcie mówiła, że podobają się jej kobiety. Jednocześnie nie ukrywała też, że jest w związku z mężczyzną. Shay od 2017 roku spotyka się z Mattem Babelem, gdzie wspólnie wychowują dwie córeczki: 2-letnią Atlas i 4-miesięczną Rome.

REKLAMA

Shay Mitchell biseksualna. Gwiazda dokonała coming outu w nietypowy sposób.

Teraz gwiazda "Słodkich kłamstwek" postanowiła nieco bardziej otwarcie opowiedzieć o swojej orientacji. Zrobiła to za pomocą aplikacji TikTok. Shay Mitchell stworzyła duet z inną użytkowniczką tiktokowej aplikacji, która mówi: Jeśli identyfikujesz się jako osoba biseksualna... Czy masz zieloną kanapę z weluru? I właśnie wtedy Mitchell kładzie się na wspomnianym łóżku, zgodnym z opisem, dając do zrozumienia, że jest osobą biseksualną.

REKLAMA

"Zakochuję się w płci, nie w osobach"

Sama zainteresowana w rozmowie z mediami mówiła, że ona sama zakochuje się nie w płci, a w osobach. Z kolei gdy Ian Harding, kolega z planu "Słodkich kłamstewek" zapytał się, kiedy ostatnio podobała się jej kobieta, bez ogródek odpowiedziała: każdego dnia. Warto wspomnieć, że bohaterka grana przez Shay w "Słodkich kłamstewkach" - Emily była częścią społeczności LGBT+. Jak mówiła w rozmowie z dziennikarzami, jej Emily nie znosi etykietek i ona sama prywatnie też ich unika. Jakiś czas temu 35-latka podkreślała, że zakochuje się w duszy. Miłość to miłość i zawsze będę to powtarzać - wyznała.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA