REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Genialne ujęcia z serialu "Sherlock". Zobacz "SHERLOCK: The Art of Symmetry"

"Sherlock" to jeden z tych seriali, który ma tak wierych widzów, że ci gotowi są zmiażdżyć każdego, komu produkcja z Beneditem Cumberbatchem i Martinem Freemanem w rolach głównych się nie podoba. Są mniej więcej tak zażarci, jak fani serialu "Hannibal", z tą różnicą, że tym od "Sherlocka" można przyznać rację.

26.09.2016
10:42
Genialne ujęcia z serialu "Sherlock". Zobacz "SHERLOCK: The Art of Symmetry"
REKLAMA
REKLAMA

Na Vimeo pojawił się materiał autorstwa Celii Gómez, w którym możemy zobaczyć sceny z trzech sezonów serialu "Sherlock". Materiał nosi tytuł "SHERLOCK: The Art of Symmetry" i pokazane zostały w nim, jak można się domyślić, ujęcia z produkcji, których istotą jest symetria. Sceny zebrane w jednym wideo robią ogromne wrażenie. Podczas oglądania serialu, przyznam szczerze, nie zwracałam uwagi na liczbę ujęć, w których wykorzystano ten sam zabieg. Zobaczcie poniżej sami.

REKLAMA

Do tej pory doczekaliśmy się trzech sezonów serialu "Sherlock". Czwarta seria, skłądająca się z trzech odcinków, już niedługo zagości na srebrnym ekranie, bo na początku 2017 roku. W tym roku mogliśmy zobaczyć specjany film, "Sherlock i upiorna panna młoda", który był osobnym widowiskiem, luźno powiązanym z serialem. Akcja produkcji, w odróżnieniu od seriwlowej wersji "Sherlocka", działa się w epoce wiktoriańskiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA