REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Filmowe rarytasy i serialowe pożegnania. Zobacz, co Showmax przygotował w lipcu

Platforma Showmax przygotowała na lipiec ofertę świetnych filmowych tytułów. Oprócz tego powroty kolejnych odcinków ulubionych seriali i, niestety, pożegnania.

27.06.2018
13:54
Showmax na lipiec - na które propozycje warto zwrócić uwagę?
REKLAMA
REKLAMA

W lipcu widzowie Showmax pożegnają się z serialem Kobiety Mafii. Nadejdzie również kres drugiego sezonu Opowieści podręcznej - 12 lipca dowiemy się, czy June zdołała uratować siebie i swoją córkę przed władzą Gileadu.

W miejsce zakończonych serii platforma proponuje między innymi kolejne odcinki seriali The Affair, Cloak & Dagger czy Dziewczyn nad wyraz. W serwisie pojawią się także zagraniczne propozycje filmowe z Francji, Hiszpanii, Japonii i Danii.

Showmax – co nowego w lipcu?

Darknet, sezon 1 (12 lipca)

 class="wp-image-176392"

Kanadyjski serial jest adaptacją japońskiej produkcji Torihada. Darknet to portal internetowy, na którym możesz znaleźć odpowiedzi na najdziwniejsze pytania czy porady dotyczące najróżniejszych problemów, takich jak kwestia pozbycia się zwłok. Pełen niepokoju i intrygujących historii serial zdobył popularność na całym świecie.

Wyklęci (Misfits), sezony 1-5 (19 lipca)

 class="wp-image-176395"

Czasem nadprzyrodzone moce trafiają nie do tych bohaterów, co trzeba. Zamiast wykorzystać je na przykład do czynienia dobra, muszą oni nauczyć się z nimi żyć tak, by nie wyrządzić zbyt wielu krzywd dookoła siebie. Mniej więcej o tym opowiadają Wyklęci, serial o młodych ludziach skazanych na prace społeczne, którzy dziwnym trafem, podczas wyładowań atmosferycznych, zyskują supermoce. W serialu występują m.in. Robert Sheehan czy Iwan Rheon, czyli Ramsay Bolton z Gry o Tron.

Barton Fink (12 lipca)

 class="wp-image-176398"

Kultowy film braci Coen z Johnem Turturro w roli głównej. Mistrzowie czarnego humoru opowiadają w nim historię dramaturga teatralnego, który szuka swojego miejsca w Hollywood. Tam, niestety, czeka na niego wiele rozczarowań. Obraz zdobył z Cannes Złotą Palmę za najlepszy film.

Dzikość serca (12 lipca)

 class="wp-image-176401"

Kultowa Dzikość serca, z Isabellą Rossellini, Nicolasem Cage’m, Laurą Dern i Willem Dafoe, przez pewien czas był filmem niedocenianym. Na szczęście szybko się to zmieniło, a kultowy obraz Davida Lyncha został nagrodzony w Cannes. Wiele scen i symboli zawartych w filmie przeszło do historii popkultury, do dziś posiadając status kultowych.

Królewna Śnieżka i Łowca (7 lipca)

 class="wp-image-176404"

Królewna Śnieżka i Łowca to krwawa bajka dla dorosłych. Adaptacja baśni braci Grimm przedstawia historię, która przed laty stała się popularna dzięki disneyowskiej animacji, w nieco przewrotny sposób. W filmie wystąpili między innymi: Kristen Stewart, Charlize Theron oraz Chris Hemsworth.

Detroit (19 lipca)

 class="wp-image-176407"

Na pewno pamiętacie oskarowy Hurt Locker z 2008 roku. Jego reżyserka, Kathryn Bigelow, kilka lat temu podjęła się tematu zamieszek rasowych w Detroit z 1967 roku. O tym opowiada fabuła filmu. Zamieszki sprowokowane policyjnym nalotem na jeden z barów, były jednymi z najkrwawszych starć na tle rasowym w historii Stanów Zjednoczonych.

Co jeszcze w ofercie serwisu Showmax na lipiec?

REKLAMA

Przegląd lipcowych premier zobaczycie w poniższym filmie:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA