REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Listopad w Showmax - Egzorcysta od twórców Blok Ekipy i młodzi mutanci z The Runaways

Do redakcji Spider’s Web trafiła listopadowa rozpiska produkcji poszerzających ofertę platformy Showmax. Widzę przynajmniej kilka pozycji, z myślą o których warto opłacić abonament i nie chodzi tutaj o kolejne odcinki Ucha Prezesa.

01.11.2017
10:16
Listopad w Showmax - Egzorcysta od twórców Blok Ekipy
REKLAMA
REKLAMA

Egzorcysta od twórców Blok Ekipy/Kapitana Bomby

Showmax ma u mnie wielkiego plusa za nagminne sięganie po polskich twórców, producentów, reżyserów oraz aktorów. Tym razem platforma VoD nawiązała współpracę z Bartoszem Walaszkiem. To twórca grubiańskich animacji Kapitan Bomba oraz Blok Ekipa. Jego nowym dziełem jest Egzorcysta.

To 13-odcinkowa seria o Bogdanie Bonerze, egzorcyście samouku, który na co dzień zajmuje się pracami budowlanymi, a po godzinach staje się nieustraszonym pogromcą wszelkiego zła. Jestem zdecydowanie na tak, chociażby z sentymentu do pierwszych produkcji na 4Fun TV. Piesek Leszek [*].

Szpiegowska rozgrywka w Berlin Station

Zupełnym przeciwieństwem Egzorcysty jest szpiegowskie, poważne i pełne napięcia Berlin Station. Serial ma na ten moment ocenę 7,4 w serwisie IMDB, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem jak na telewizyjną produkcję odcinkową. Zwłaszcza o tak trudnej tematyce jak wywiad, kontrwywiad, szpiegostwo oraz rozgrywki służb specjalnych.

Nastoletni superbohaterowie w Runaways

Runaways zostanie częścią filmowego świata Marvel Studios, do którego wliczają się Avengersi, Strażnicy Galaktyki i masa innych bohaterów. Serial opowiada historię nastolatków z nadprzyrodzonymi zdolnościami, którzy zwracają się przeciwko swoim wpływowym i złym do szpiku kości rodzicom oraz opiekunom.

Za produkcję Runaways odpowiada ABC. Z tego powodu pozostaję nieufny co do jakości wykonania serialu. Należąca do Disneya/Marvela wytwórnia telewizyjna ma na swoim koncie rozczarowujących Inhumans oraz byle jakich Agents of S.H.I.E.L.D. Pilota zobaczę jednak z ciekawości.

REKLAMA

Inne filmy i seriale

Będąc przy Inhumans, w listopadzie zobaczymy nowe odcinki tego serialu na platformie Showmax. Trafi tam również trylogia wysoko ocenianych dreszczowców z najpopularniejszym filmowym kanibalem świata - Hannibalem Lecterem. Do tego dochodzi pełnometrażowy Czerwony Pająk, a także nowe odcinki The Brave. Nie można również zapominać o nowych odcinkach satyrycznego Ucha Prezesa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA